Sen Anlat Karadeniz Mercan ve Nazar Kimdir? Gerçek İsimleri Bilgileri Resimleri

Sen anlat Karadeniz dizisinde Tahir’in sözlüsü rolünü oynayan Mercan kimdir ve onun küçük kardeşi Nazar hakkında bilgileri bu sayfadan sizlere aktarmaya çalışacağız. Sen anlat Karadeniz dizisi oldukça başarılı bir yayın hayatı geçirmekte ve tüm oyuncuları ile merak konusu olmaktadır. Bu oyunculardan birisi de Tahir’in Sözlüsü durumunda olan ve nişan yapamadıkları Mercan karakterindeki oyuncu kimdir küçük kardeşi olan Nazar karakteri hangi oyuncu tarafından canlandırmaktadır bu konular hakkında bilgi vereceğiz.

Sen anlat Karadeniz dizisinde Tahire aşık olan ve onunla nişanlanmak için gün sayan Mercan Dağdeviren rolünü canlandıran oyuncunun gerçek adı Belfu Benian’dır. Belfu benian ilk kez önemli bir dizide rol almış ve dizinin baş rolü ile sözlü durumundadır. Ancak Tahir nefes ile tanışmasından sonra Mercan ile nişanlanmaktan vazgeçmiştir. Çünkü gönlü değil ailesi onu istemektedir, kendi içinden gelmediği için mercan ile nişan olaylarına sadece annesi ve abisi Mustafa’nın istemesiyle zoraki yapmak istemeyen Tahir nefes ile birlikte hayaller kurmaya başlamıştır.

Tahir nefes aşkı Nefesin çocuğu olmasına rağmen Karadeniz’de ailelerin kolay kolay kabul etmemesine rağmen böyle bir olay yaşanacak mı bekar bir erkek evlenmiş ve çocuğu olan bir bayanla hem de eşinden kaçan bir bayanla evlenecek mi oldukça merak ediliyor. Belfu Benian’ın canlandırmış olduğu Mercan karakteri ile başrolümüz olan Tahir ile arasındaki buzları eritip nişan yapacak mı, Mercan ile Tahir bir araya gelebilecek mi şimdilik merak konusu ancak Mercan’ın küçük kardeşi olan Nazar, Tahir’in gönlünün kaydığını fark etmiş ve ablası Mercan’ın bu durumdan haberdar olmadığını veya oldu hissede bir türlü Tahirden vazgeçemediğim hissetmiş ve en çok da ablası mercana acımaktadır. Sen anlat Karadeniz dizisinde Mercan ve Nazar gerçek abla kardeş gibi birbirlerini gerçekten de iyi korumakta ve gerçek hayattaymış gibi rol yapmaktadırlar.

Sen Anlat Karadeniz Mercan ve Nazar Kimdir? Gerçek İsimleri Bilgileri Resimleri

Gelelim Sen anlat Karadeniz dizisindeki Nazar karakterini oynayan oyuncunun gerçek adı nedir, Nazar hakkında kısa bilgiler vermek istiyoruz. Nazar karakterinin gerçek adı Çağla Özavcı’dır. Sen anlat Karadeniz de rol oynayan ve Nazar karakterini canlandıran Çağla Özavcı daha önce başka dizilerde rol almış ve oldukça başarılı bir oyuncudur. Nazar karakteri Sen anlat Karadeniz dizisinde yan gazlardan Murat’a aşık olmuş ve onunla ara sıra görüşerek diziye renk katmaktadır. Ablası Mercan’a çok düşkün olan ve onun üzülmesine kıyamayan Nazar hem Tahire hem de abisi Mustafa’ya zaman zaman tavır yapmakta ve ablası Mercan’ın üzülmesine kesinlikle dayanamamaktadır.


Çağla Özavcı Kimdir Hakkında kısaca bilgi vermek gerekirse 1991 yılında İzmir’de doğan Çağla Özavcı daha sonra Isparta’da Süleyman Demirel Üniversitesi’nde Güzel Sanatlar Fakültesi sahne sanatları ve oyunculuk bölümünde Tiyatro ve oyunculuğa ilgi göstermeye başlamıştır. Okulu bitirdikten sonra da farklı dizilerde rol almaya başlamıştır. Sen anlat Karadeniz dizisinde Nazar karakterini canlandıran Çağla Özavcı daha önce O Hayat Benim dizisinde Acı Aşk dizisinde ve Fox TV’deki Kalbimdeki Deniz dizisinde rol almıştır. Ancak Hiçbirinde Sen anlat Karadeniz dizisindeki Nazar rolü kadar ön plana çıkmamıştır.


Sen anlat Karadeniz dizisinde Mercan karakterine hayat veren Belfu Benian kimdir kısaca bilgilerini sizlere aktarmak istiyorum. 1995 yılında İzmir’de doğmuştur. İstanbul’da Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar fakültesinde Devlet Konservatuvarı bölümünden mezun olmuştur. Daha önce farklı bir dizide rol almadığı için ilk kez bir büyük dizide önemli bir rolü oynamaktadır. Sen anlat Karadeniz de başrolde bulunan Tahir’in sözlüsü konumunda olan Mercan karakterine hayat veren Belfu Benian Hakkında çok fazla bilgi bulamadık.


Sen anlat Karadeniz dizisinin kardeşleri Mercan ve Nazar hakkında bilgilerimiz şimdilik bu kadar. Reytingleri çok iyi giden sen anlat Karadeniz dizisinde önemli bir rol de bulunan Nazar ve Mercan hakkında sizin de merak ettikleriniz varsa aşağı yorum olarak yazabilirsiniz. Şimdilik hoşça kalın.. Eğer Tahir Mercanı mı yoksa Nefesi mi seçecek diyorsanız Tıklayın >>Sen Anlat Karadeniz Tahir Nefes’i mi Mercan’ı mı Seçecek

YORUMLAR

  1. ben bunu beyemedum ne bilum içuma isnmedu çit olmamuşş

  2. Belfu (mercan) çok hoş bir oyuncu. Oyunculuk karakteri çok hoşuma gidiyor . Böylesine Saf temiz masum bir kıza neden aşık olunmaz ki ??

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.