Sen Anlat Karadeniz Mustafa Öldü mü? Diziden ayrıldı mı?

Sen Anlat Karadeniz Mustafa Öldü mü? Diziden ayrıldı mı?

 

Atv ekranlarında yayınlanan Sen Anlat Karadeniz oyuncuları arasında olan Mustafa ölecek mi? Sen anlat karadeniz mustafa öldü mü!!

Atv ekranlarında yayınlanan izleyiciler arasında çok sevilen Sen Anlat Karadeniz yeni bölümlerinde neler olacak? sorusunun cevabını herkes merak ederken dün akşam oynanan yeni bölümde heyecan yine doruktaydı. Sen Anlat Karadeniz 50. bölümde neler oldu? Sen Anlat Karadeniz 51. bölümde neler olacak? Sen Anlar Karadeniz Mustafa Kaleli öldü mü? Sen Anlat Karadeniz Sinan Tuzcu diziden neden ayrıldı? Sen Anlat Karadeniz dizisinde neler yaşandı hep birlikte görelim.

Sen Anlat Karadeniz 50. bölümde neler oldu?

Nefes’in hastalanması  ile herşeyi bir bir anlatan Tahir, hemen hastaneye gider. Ağlaya ağlaya ultrasona giren Nefes, herşeyin yolunda olduğunu görünce, Vedat’ın gönderdiği videonun gerçek olmadığını anlarlar. Artık kafaları rahat bir şekilde hamileliğin keyfine bakmayı planlayan Nefes ve Tahir , tüm yaşanacaklardan habersizlerdir. Tüm bunlarla beraber Murat’ın yanlış zamanda farklı insanlarla görüşmesi ailesinin tehlikeye girmesine neden olacak. Abisi Mustafa’ya  duyduğu öfke den dolayı yanlış işler yapan Murat, karşısına gelebilecek tehlikelerin farkında değildir.  Musta ise bazı şeylerin yolunda gitmediğini anlar ve gemiye çıkmadan önce herkesten helallik ister. Bu durumu anlayamayan ailesi farkında olmadan hayatlarına devam etmektedirler. Yakın zamanda Mustafa’nın denizde teknesi ile gözlerden kaybolduğunun haberini alan ailesi hemen olay yerine giderler. Mustafa’m diye ağlayan Asiye ayakta duramıyordu. İzleyenlerin gözlerini dolduran sahnede denizden çıkarılan 2 cesedin kim olduğunu net bir şekilde söyleyemiyoruz. Peki denizden çıkarılan ölülerden biri Mustafa mı? Sen Anlat Karadeniz Mustafa öldü mü? Sen Anlat Karadeniz 51. bölümde bu soruların cevabını bulacağız.

Sen Anlat Karadeniz Mustafa ölecek mi? Diziden ayrılacak mı?

Sen Anlat Karadeniz dizisinin sevilen karakteri Mustafa ( Sinan tuzcu ) diziden ayrılacak diye düşünüyoruz. Ancak sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım kafaların karışmasına neden oldu…!!

“Zordur sevdiğini bırakıp gitmek, ama değil mi ki vaden dolmuş, nefesin tükenmiş. Gidersin … yol olur sevdiklerin, canın acır, izi kalır. Gidersin.” Mustafa Kaleli…

YORUMLAR

  1. ❤️Sen Anlat Karadeniz❤️Mustafa Asya Obrazları Dizinin Yaraşığı Mustafa Obrazı Gederse Asya Obrazın Dizide Kalmasın Hec Bir Menası Yok Sen Anlat Karadenizin En Gözel Obrazları Dizini Terk Edir Dizinin Retinki Yükselmez Dizi Sezon Finalı Yapsada Yeniden Ekrana Kayıtdığda Ekranda Az Yaşayaçağ Dizinin Vedatı Nefesi Mustafası Olmadığda Dizi Zeyifleyir Hazar Obrazın Nefes Obrazın Yok Etmesi Ücün Yaradılar Bu Üzüçü Gözel Obraz Yaradılar Sevilir Bir Anlığ Yok Olur Tıpki Karadenizin Dalğaları Kimi Dizi Kolektivine Uğurlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.