Sen Anlat Karadeniz Müziği Dağların dumanı hiç geçit vermez Dalgalar alır da geri vermez

Atv ekranlarında çok yakında yeni bir dizi başlıyor. Sen Anlat Karadeniz isimli yeni dizinin Müziği şarkıları türküleri de sıradışı olacak. Sen Anlat Karadeniz dizi Müziği Dağların dumanı hiç geçit vermez Dalgalar alır da geri vermez diye devam eden ilk tanıtım fragmanında çalan müziği kim söylüyor sözleri nasıldır merak konusu oldu.

Sen Anlat Karadeniz Müziği şarkısı türküsü oldukça beğenildi ve googde aranmaya devam edecek gibi görünüyor. İlk fragmanı 22 Aralık 2017 cuma günü yayınlanan Sen Anlat Karadeniz dizisi konusu ve oyuncu kadrosu ile ilgi odağı olacak gibi görünüyor. Sen Anlat Karadeniz Müziği Anlat Karadeniz nefesim yetmez Sen anlat Karadeniz diye devam eden Karadeniz türküsü de hem kimin seslendirdiği hangi sanatçının söylediği hemde sözleri merak konusu oldu. İşte sözleri.

Sen Anlat Karadeniz türküsü Dağların dumanı hiç geçit vermez Dalgalar alır da geri vermez sözleri

Dağların dumani hiç geçit vermez
Dalgalar alır da geri vermez
Nefesin haramdur, yangunum dinmez
Anlat Karadeniz nefesim yetmez
Sen anlat Karadeniz

Sen Anlat Karadeniz Müziği Dağların dumanı hiç geçit vermez Dalgalar alır da geri vermez Nefesin haramdur, yangunum dinmez Anlat Karadeniz nefesim yetmez Sen anlat Karadeniz diye devam eden şarkıyı kim söylüyor diye merak ediyorsanız hemen ona da yanıt verelim. Sen Anlat Karadeniz fragman şarkısını müziğini seslendiren sanatçı: Öykü Gürman

Sen Anlat Karadeniz fragman şarkısını müziğini sizlere tam olarak buradan veriyoruz. Dizinin önce fragmanını sonra da müziğini tam olarak izleyebilirsiniz..

https://www.youtube.com/watch?v=3jBWJIAf9L4

İşte O şarkının müziği Sen Anlat Karadeniz Müziği Dağların dumanı hiç geçit vermez Dalgalar alır da geri vermez Nefesin haramdur..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 24 Ocak 2018