Sen Anlat Karadeniz Nefes Kimdir? Bilgileri İnstagramı (İrem Helvacıoğlu)

Osman Sınav’ın Sinegraf işbirliği ile hayatımıza dahil edeceği yeni dizi Sen Anlat Karadeniz  çok farklı senaryosu ile izleyiciyi kendine bağlamaya hazırlanıyor. Dünyanın en iyi yönetmen ve yapımcıları arasında gösterilen ve Türk Halkının sevdiği projeler ile dillere destan işler çıkaran Osman Sına Sen Anlat Karadeniz dizisinde şerefsizliğe göz yummayan Karadenizli bir adamın ve bir annenin hikayesi anlatılacak.

Sen Anlat Karadeniz dizisi oyuncu kadrosunda ise Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Mehmet Ali Nuroğlu, Sinan Tuzcu, Gözde Kansu ve Öykü Gürman baş rollerde yer alacak. İrem Helvacıoğlu Sen Anlat Karadeniz Nefes karakeri ile başrolde..

Sen Anlat Karadeniz’de şiddet gören bir anne olan Nefes karakterine ise İrem Helvacıoğlu hayat verecek. İrem Helvacıoğlu yer aldığı her projede başarısını katlamayı başarmış ve sonunda Osman Sınav’ın dikkatini çekmeyi başararak bu projenin kadın başrolü Nefes karakterini kapmıştır.

Nefes eşi Vedat’tan kaçtı. Nefes Tahir sayesinde Gürcistan üzerinden Rusya’ya gidip eşi Vedat’tan kurtulma planı yapıyor. Ama gönlü Tahir’de kalıyor. Çünkü ilk kez hayatında biri onu böyle koruyup oğluna sahip çıkıyor. Nefes Tahir’i seviyor. Tahir de ne kadar evli çocuklu kadına bakılmaz diye düşünse de gönlü söz dinlemiyor.

Sen Anlat Karadeniz dizisinde Nefes ve Yiğit Tahir’i bırakıp gidebilecek mi? Vedat onları bulmak için neler yapacak?Nefes ve Tahir aşkı ile ilgili yeni bilgileri de sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Sen Anlat Karadeniz dizisinin Nefes’ini tanıdık. Tahir Kimdir? Gerçek adı bilgileri için TIKLAYINIZ….

İrem Helvacıoğlu Kimdir?

Son olarak N0 309 dizisinde aptal ve kötü bir kadın olan Pelinsu karakterine hayat vermiştir. 1990 yılında Almanya’da dünyaya gelen İrem Helvacıoğlu Almanya’da geçen çocukluğun ardından Türkiye’ye dönmüştür. Aslen Ankaralı olan İrem Helvacıoğlu, oyunculuk eğitimine Müjdat Gezen Sanat Merkezinde Tiyatro Eğitimi alarak başlamıştır.

Sen Anlat Karadeniz Tanıtım Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=mMoVYVqPC0U

YORUMLAR

  1. tahir abi nefer abla cok guzel yakisiyosunuz

  2. cok guzel bi dizi nefes cok guzel oynuyor bu dizide

  3. Muhteşem bir dizi bayıldım süper ötesi bir şey

  4. Sen Anlat KAREDENİZ ELLA

  5. Dizi çok güzel bayıldım ama çarşamba değilde pazar olsa daha iyi olur

  6. Ben merakla bekliyorum. Yani Osman sınav yaptıysa kesin güzeldir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.