Sen Anlat Karadeniz Nefes Kimdir Oynadığı Diziler Bilgileri

Sen Anlat Karadeniz Nefes Kimdir Oynadığı Diziler Bilgileri… Sen Anlat Karadeniz dizisinin başrol kadın oyuncusunu fragmanda ilk gördüğümüzde çok üzüldük. Ağzı kapatılıyor şiddet görüyor, parmağı kırılıyor ve sadece kalemle sabitliyor, çocuğunu da alıp evden kaçıyor. Bunu başarabilecek mi?

Sen Anlat Karadeniz Nefes ile Tahirin öyküsünü en çarpıcı dille anlatıyor ve oldukça akıcı bir hikaye ile izleyen bir daha izliyor diziyi. Nefes diziye öyle bir dokundu ve bir çok kadının çektiği ızdırabı öyle güzel ifade edip oynadı ki izleyenler tekrar tekrar diziyi izler oldu. Nefesin başarılı oyunculuğunu öncelikle tebrik etmek istiyoruz.

Sen Anlat Karadeniz dizisinin Nefes karakteri o bir anne.. Peki gerçekte kim?Bilgileri nedir… Nefes karaterini İrem Helvacıoğlu canlandırıyor. İrem Helvacıoğlu 1990 Ankara doğumludur. Yeşil gözlü oluşu ve güzelliği ile dikkatleri çeken oyuncu eğitim almıştır. Müjdat Gezen Sanat Merkezinde eğitimini tamamlanmıştır. 27 yaşındadır ve evli değildir.

İrem Helvacıoğlu Behzat Ç, Muhteşem Yüzyıl, Güneşin Kızları, No 309 dizilerinde rol aldı. İrem Helvacıoğlu şimdi Sen Anlat Karadeniz dizisinde Nefes karakterini canlandıracak.  Sen Anlat Karadeniz dizisi her çarşamba Atv ekranlarında yayınlanacak. Sen Anlat Karadeniz dizisi Osman Sınavın yeni ve son dizisi. 

Sen Anlat Karadeniz de İrem Helvacıoğlunun canlandırdığı Nefes’i çok zor günler bekliyor. Nefes şiddet gören ve buna daha fazla dayanamayıp kaçan bir anne.. Hem evladını hem de kendini bu şiddetten kurtarmak isteyen Nefes’i daha ne zorluklar bekliyor?

Sen Anlat Karadeniz dizisi İrem Helvacıoğlu bilgilerini paylaştık. Merak ettiğiniz bilgileri yoruma yazabilirsiniz. Tahir Kim merak ediyor musunuz? Tıklayın >> Sen Anlat Karadeniz Tahir Kimdir

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Sen Anlat Karadeniz Nefes Kimdir Oynadığı Diziler Bilgileri (3 Yorum)

  1. Çook güzel bir dizi hem siz yazıyorsunuz hemde bizi yaşatıyorsunuz bence en az 3 sene sürmeli en çok 4 sene sürmeli dünyanın engüzel dizisi ellerinize sağlık çoooook teşekkürler

Eklenme Tarihi: 24 Ocak 2018