Sen Anlat Karadeniz Nefes ölecek mi? Final bölümünde neler olacak? Yeni sezon olacak mı?

Sen Anlat Karadeniz Nefes ölecek mi? Final bölümünde neler olacak? Yeni sezon ne zaman?

Sen Anlat Karadeniz Sezon Finalinde Neler Olacak? Dizi Nasıl Bitecek Yeni Sezon Ne Zaman Yayınlanacak? haberimizin devamında….

Sen Anlat Karadeniz 53. Sezon Finali Bölümünde nefes ölecek mi? bebeği doğurabilecek mi? Nefes’in bebeği ölecek mi? bunu hep beraber izleyip kesin olarak öğreneceğiz. Sen Anlat Karadeniz Sezon Finali Yeni Fragmanı Genco Nefes’i Kaçırıyor. Nefes’in Hamileliği ve Bebeği Tehlikede  Kavuşması çok zor olan iki aşık daha literatürümüze girdi. Muhteşem doğanın, yöreselliğin güzellikleri içerisinde yaşanan  bir aşk hikayesini anlatan  konu alan dizinin her bölümü bir önceki bölümden daha heyecanlı geçiyor. Çarşamba akşamlarının vazgeçilmez fenomen dizisi Sen Anlat Karadeniz’de yeni sezon finali bölümü 29 Mayıs Çarşamba akşamı  Atv ekranında yayınlanacak.

Sen Anlar Karadeniz Sezon Finali Nasıl Bitecek Dizide Neler Olacak?
Sen Anlat Karadeniz yeni sezon finali fragmanı ile ekranlara geldi. Sezon finali için son gün bugün 53. bölümün yeni fragmanında herkes alevler arasından Melek’i kurtarmak için uğraşıyor. Tahir, hiç düşünmeden alevlerin içine dalıyor. Nefes Melek’in derdine ortak oluyor. Öc almanın peşinde olan Genco, Kalelileri zora sokan hamlesini yaparak Nefes’i kaçırıyor. Hastaneden gelen haberle Tahir, Nefes’in gebeliğinde sorun olduğunu ve hemen hastaneye yetişmesi gerektiğini öğreniyor?  ATV ekranlarının vazgeçilmez dizisi Sen Anlat Karadeniz 52. son bölümünden sonra 53. sezon finali bölümüyle sevenlerinin karşısına çıkacak

Yeni  bölümde; Nefes şiddet gören kadınların sesi olacak. Tahir, Genco ile yüzleşiyor. Kardeşi Murat’ı Genco’nun kötü oyunlarından kurtarmak isterken, işler iyice kötüye gidiyor ve Murat’ı kaybetmek zorunda kalıyor. Melek’in evden kaçıp Hazan’a sığınıyor bu sırada Nefes ve Tahir’in orada bulunması işleri değiştiriyor. Genco, Melek’in kaçışını cezasını Nilüfer çekerken, Melek’i de eve kilitliyor. Fakat Melek herşeyin okdr kolay olmayacağını  Genco’ya kanıtlıyor. Sen Anlat Karadeniz yeni fragmanı yayınlandı.

Sen Anlat Karadeniz Yeni Sezon Bölümleri Ne Zaman Başlayacak?

Sen Anlat Karadeniz yeni sezonda hangi kanalda olacak ne zaman yayınlanacak?

Sen Anlat Karadeniz  Atv’den yeni sezon onayı aldı. Atv ile Sen Anlat Karadeniz dizisi 2. sezon anlaşması imzalandı dizinin yüksek reytingleri ele alınarak yüksek ücretler ödenmiş ama dizi ikinci sezonda reytinglerde zirveyi pek görememişti  7- 8 reyting arası takılı kalmıştı. Bu nedenden ötürü Atv Sen Anlat Karadeniz dizisine geçen sezon ödediği yayın hakları ücretini  yeni sezonda ödemek istemedi. Sen Anlat Karadeniz 54. bölümü ile 18 eylülde yeni sezonunda izleyicisi ile tekrar buluşacak.

Sen Anlat Karadeniz Sezon Finali Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 29 Mayıs 2019