Sen Anlat Karadeniz Nefes ve Tahir’in Düğünü Nerede Hangi Mekanda Yapıldı?

Sen Anlat Karadeniz Nefes ve Tahir’in Düğünü Nerede Hangi Mekanda Yapılıyor? Sen Anlat Karadeniz dizisi 21 Kasım yeni bölümünde Tahir ve Nefes düğün yapıyorlar. Önce nikah yaparak evlenen Tahir ve Nefes bu işlere tersten girdi. Hayatları hep tersten oldu zaten sonu iyi olur umarım.

Sen Anlat Karadeniz dizisi Nefes ve Tahir sonunda muradlarına eriyorlar. Muhteşem bir düğün salonunda çok güzel bir düğün yapıldı. Düğünde Nefes horon tepti. Tahir gözyaşları ile izledi. Sen Anlat Karadeniz dizisinde Nefes ve Tahir düğünü Trabzon’da Ganita bölgesine yakın bir düğün salonunda yapıldı. Adını henüz bilemedik. Sizler biliyorsanız yoruma yazabilirsiniz.

Sen Anlat Karadeniz dizisi Tahir Nefes’e bu bölümde evlilik teklifi etti. Tahir Nefes’e yaşayamadığı mutlulukları yaşatmaya kararlıdır. Düğün hazırlıkları başlarken Nefes’in de Tahir’e bir sürprizi var. Fatih, Berrak’ın aşkıyla yanıp tutuşurken Murat kardeşinin yanındadır.

Berrak’a açılması için Fatih’e yardım eden Murat, Nazar’a da derman olabilecek mi? Sevdiğinin dayak yediğini duyunca onu Vedat’ın elinden alabilecek mi? Nefes hep hayalini kurduğu gelinliği sonunda giyer. Tahir ve Nefes’in sevdası mutlu sona yaklaşmışken bu mutluluğa gölge mi düşecek?

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Sen Anlat Karadeniz Nefes ve Tahir’in Düğünü Nerede Hangi Mekanda Yapıldı? (2 Yorum)

  1. ana dizi manastırdamı çekildi eee biz müslümanız eeeeeeeee dizi kan kaybediyor reyting düşüyor kimse ölmüyor . eee diziyi 2 sezon saçmalamaları da var 1990 da deli tahir sakine ödürülüyor
    saniye tahir sakine 20 li yaşlarında eee
    mustafa 1968 li onu napıcaz hatalar hatalar

Eklenme Tarihi: 21 Kasım 2018