Sen Anlat Karadeniz Nefes’in Hastalığı Ne, Gerçekten Ölecek mi Diziden Çıkacak mı?

Sen anlat Karadeniz dizisinde Nefes ölecek mi hastalığı nedir, yerine Gülper Özdemir Hazan karakteri olarak mı gelecek soruları oldukça merak ediliyor. Öncelikle Vedat’ın Sen anlat Karadeniz dizisinden çıkmadan önce izlemesi için Tahir’e bir video çektiğini ve bunu Tahir’in izlediğini görmüştük. Vedat’ın çekmiş olduğu bu videoda kendisindeki bir hastalığın Nefes’e geçtiği ve tekrar çocuk sahibi olursa hem çocuğun hem de kendisinin öleceğini söylediği videoyu izleyen Tahir ne yapacağını şaşırmıştı.

Şimdi merak edilen soru Nefesin hastalığı nedir gerçekten nefes ölecek mi Sen anlat Karadeniz dizisinden çıkacak mı, eğer Nefes ölerek diziden çıkarsa gelecek sezon Sen anlat Karadeniz dizisi devam edecek mi, 2019-2020 de Sen anlat Karadeniz’i devam edecekse ve Nefes’te diziden ölerek çıkacaksa kadın baş role kim geçecek sorularına sırasıyla cevap verilim.

Sen Anlat Karadeniz Nefes'in Hastalığı NedirSen anlat Karadeniz dizisi Nefes hangi hastalığa yakalandı Gerçekten ölecek mi?

Vedat ölmeden önce çekmiş olduğu video ile Nefesin tekrar hamile kalması durumunda öleceğini açıkça söylemişti. Bunu izleyen Tahir gerçekten çok şaşırdı ve ilk yapacağı işlerden birisi nefesi bir doktora götürmek. Ancak bu hastalık sadece hamile kaldığında ortaya çıktığı için doktorların da tespit edebilmesi için detaylı tetkikler gerekiyor. Sosyal medyadaki haberlere göre nefes hamileliği ilerledikçe bu hastalığı hissetmeye başlayacak ve sezonun sonunda doğum esnasında hem kendisi ölecek hem de çocuğu ölü doğacak. Bu iddiaları güçlendiren olay Osman Sınav ile İrem Helvacıoğlu arasındaki gerginlik. Umarız ileriki günlerde Sen anlat Karadeniz dizisindeki bu anlaşmazlık çözülür ve senaryodan nefes karakterinin ölümü çıkarılır.
Nefesin hastalığı ise yaklaşık 200 bin doğumda bir görülen ve bir çeşit virüsün ana rahminde yayılması ile ortaya çıkan bir hastalıkmış.

Nefes Sen anlat Karadeniz dizisinden çıkacak ayrılacak mı 2019 sezonu sonunda?

Sen anlat Karadeniz dizisinde Nefes karakterini canlandıran İrem Helvacıoğlu geçtiğimiz yıl başında TV8 ile anlaşmış ve yılbaşı programı için şarkı söylemişti. Ancak onun bu davranışı Osman Sınav’ın ilkelerine takıldı ve anlaşmazlığa düştüğü için nefes karakterinin diziden çıkacağı konuşulmuştu. Ancak sezon sonuna kadar sözleşmesi bulunan Nefes diziye devam etti. Ancak sezonun sonunda mayıs 2019 da sezon finali yapacak olan Sen anlat Karadeniz dizisinden ayrılmayı düşünen İrem Helvacıoğlu senaryo gereği ölerek diziden ayrılacak.

İrem Helvacıoğlu’nun yerine Sen anlat Karadeniz dizisine kim girecek yeni Nefes kim olacak?

Bu konuda henüz kesin bir bilgi olmasa da eğer Nefes karakterini canlandıran İrem Helvacıoğlu ile yapımcı anlaşamazsa gelecek sezon için yeni bir oyuncu arayışı başlayacak görünüyor. Hatta bu amaçla Gülper Özdemir ile anlaşmaya varıldığı ve nefes karakterinden sonra Sen anlat Karadeniz’e gelecek sezon giriş yaparak Hazan karakterini oynayacak yeni başrol olduğu iddia edilmiş ve sitemizde haber olarak sizlere bunu sunmuştuk. Bakalım 2019-2020 sezonda Sen anlat Karadeniz’de Nefes karakterinin yerine gelecek oyuncu kim olacak Gerçekten Gülperi Özdemir Hazan karakteri ile Tahir’in yeni aşkı mı olacak izleyip göreceğiz. Detaylı bilgi için >> Yeni Nefes Gülper Özdemir Olacak

Sen anlat Karadeniz Yeni Nefes kim olacak


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Sen Anlat Karadeniz Nefes’in Hastalığı Ne, Gerçekten Ölecek mi Diziden Çıkacak mı? (1 Yorum)

  1. ❤️Sen Anlat Karadeniz❤️Nefes Obrazın Oyuncusu Cok Gözel Dizi Nefesin Açıları İle Başladı Nefesin Açıları İle Biteçek Sezona Gedeçek Vedatın Nefese Verdiyi Açılar Vedat Öldükdende Sonra Davam Etmesi Üzüçü Kaşki Nefes Ölmezdi Çocuğu Yaşayardı Mutlu Sonluğla Dizi Final Olardı Dizi Sezondan Kayıtdığdan Sonra Yeni❤️Aşk❤️Masalı İle Başlayaçağ Bu Aşk Masalı Dizinin Retinkin Yüksek Edemez Tahir Aşkı Nefesle Gözel İdi Tahirin Kelbi İkiye Bölündü Bir Yarısı Nefes Ücün Diger Yarısı Yeni Aşkı Ücün Ataçağ Bu Üzüçü Sen Anlat Karadeniz Oyuncuların Bir Kismi Hekayeni Terk Etdi Dizi Tamamen Zeyifleyir Sanki Dizi Olmamış Kimi Yende Oyunculara Uğurlar Arzu Ediriz

Eklenme Tarihi: 10 Nisan 2019