Sen Anlat Karadeniz Nefesin Kızı Ceylan Kimdir? Bilgileri Resimleri

Sen Anlat karadeniz dizisinde oldukça heyecanlı bölümler birbirini takip ederken dizide ileriki bölümlerde kadroya dahil olacak yeni minik bir oyuncu daha var. Vedatın Nefesin bir kızı daha var demesinden sonra Nefesin kızı rolünde diziye girecek olan oyuncu Ceylan rolünde olacak. Sen Anlat Karadeniz Nefesin Kızı Ceylan Kimdir? Bilgilerini ve Resimlerini sizlerle paylaşıyoruz.

Aslında herşey yıllar önce olmuştu. Nefes yaşamak için hayatta kalmak için uğraşırken Vedat hunharca ezmeye dövmeye şiddet uygulamaya ve Nefese göz açtırmamaya devam ediyordu. Tacizin tecavüzün haddi hesabı yokken bunlara Nefes ile zorla ilişkiye girmesi nedeniyle hamile kalması da ilave olmuş ve Nefes artık ne yapacağını şaşırmıştır.

Bu yüzden onu dışarı hiç çıkarmamış ve yeni doğum yaptıktan sonra Ceylan koyduğu kızını bir daha hiç görememiştir Nefes. Vedat ise Ceylanın öldüğünü söyleyerek Nefesin ondan umudunu kesmesini sağlamıştır. Ancak Ceylan yaşamaktadır. Sen Anlat Karadeniz dizisinde Nefesin Kızı Ceylan rolünü yakında izlemeye başlayacağız.

Vedat Nefesi tehdit etmek için kızının yaşadığını eğer kendisine dönerse onu getireceğini söyleyince olanlar olmuş ve Nefes kızı Ceylanın yaşadığından emin olmuştur. Vedat Ceylanı koz olarak kullanmak istese de Nefes evlat hasretiyle biran evvel yola çıkacak ve Tahirle Nefes Ceylanı bulmak için ellerinden geleni yapacaklardır.

Sen Anlat Karadeniz dizisinde Nefes Kızı Ceylana kavuşacak mı Nefes Ceylanı bulabilecek mi Tahir ile araştırmaları sonunda nasıl bir ipucu bulacaklar yakında izleyeceğiz. Dizimize dahil olan Ceylan rolü karakteri Kimdir? Gerçek adı soyadı Bilgileri Resimleri buradan sizlerle paylaşılacaktır. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Sen Anlat Karadeniz Nefesin Kızı Ceylan Kimdir? Bilgileri Resimleri (19 Yorum)

  1. Oy Asiyam oy ney mustafam ney.Ben turkmenistanliyim ama diziyi cok severim bu diziyi turkmenistanlilaram cok severler.Nefes,Tahir sizi cok severim

  2. Ceylan cok tatli Sen anlat Karadeniz en sevdigim dizi. Ben en cok nefesi seviyorum Sizin en sevdiginiz dizi ne? Cevap yazarsaniz sevininirim .

  3. Ah Yangaz ım yureğunun derduni bileyuz da çare Nazar ın akıllanması, akıllanacak ama sen yureğunu ferah tut, delukanlum.

  4. Yangazlar esprilerinize,gülüşünüze ,asiye yengenize tabi ki kocasına bitiyorum ,sizi durmadan izlesem bıkmam.Siz olmasanız içim kararır.

  5. Bu dizi başladığından bu yana eksiksiz izledim ,izleyeceğim,hepinizi çok seviyoruz, bu dizi çok uzun sürecek bizler de aynı heyacanla izlemeye devam edeceğiz.

  6. Bu kadar çok sevilen ve izlenen dizide Tahir niye ölsün ölmez ,Yangazlara mustafaya bir şey olmaz,olursa dizi biter , izlenmez.

  7. Üzülme Yangaz ım Nazar seni çok seviyor ne yapsın ablası daa, yanlış zamanda sevdalandınız, sonunuz iyi olacak bence.

  8. Ula Yangaz Murat, manyak Vedat ın hakkından sen geleceksin. Valla senin atletik vücudunun altında ezilir, bir dokunuşun onun eceli olur.

Eklenme Tarihi: 13 Mayıs 2018