Sen Anlat Karadeniz Saniye Kimdir Gerçek Adı Bilgileri

Sen Anlat Karadeniz Saniye Kimdir Gerçek Adı Bilgileri… Sen Anlat Karadeniz dizisi yeni bölümünde yeni bir oyuncu görüldü. Sen Anlat Karadeniz dizisinde görülen yeni karakterin adı Saniye. Saniye Asiye’nin kız kardeş. Bu zamana kadar dizi de görülmedi çünkü Osman Hoca kızı Saniye’ye küsmüş.

Osman Hoca’nın kızı Asiye’nin kardeşi ve Mustafa’nın da baldızı olan Saniye karakterine hayat verecek isim Sema Aydemir oldu. Sema Aydemir’in canlandıracağı Saniye kötü karakterli bir insan olacak. Yoksa Osman Hoca neden küssün öyle değil mi? Sen Anlat Karadeniz Saniye neden küs babasına göreceğiz.

Sen Anlat Karadeniz Saniye Kimdir? Sema Aydemir Bilgileri

Sen Anlat Karadeniz dizisine katılan Sema Aydemir 1985 yılında Bursa’da dünyaya geldi. 400 metre engelli yarışlarıyla tanındı ünlü atlet geçmişte katıldığı heptatlon yarışları ile de ünlenmiştir. Türkiye’yi atletizmdeki başarılarıyla uluslararası yarışmalarda temsil etmiştir. Sema Aydemir Londra 2012 Yaz Olimpiyat Oyunlarında  4x400m bayrak yarışında ülkemizi temsil etmiştir.

Sema Aydemir 400m engelli kategorisinde en iyi derecesini 6 Haziran 2012 tarihinde Ankara’da yapmıştır. Sema Aydemir en iyi derecesini bu yarışta 56.62sn’lik derecesiyle elde etti. Kendisi gibi atlet olan ve tanınan Olimpiyat Üçüncüsü Milli Atlet Eşref Apak ile evlendi. Bu evliliğinden bir çocuğu olan Sema Aydemir, 2016 yılında eşinden boşandı.

Sema Aydemir 2017 Survivor ünlüler kadrosunda yer aldı. Survivor 2018 All Star yarışmasında Ünlüler takımının iddialı yarışmacıları arasında yer aldı tekrardan Survivor 2018 yarışmasında da başarı sıralaması olarak 4. sırada yer almıştır. Başarılı atlet şimdi de Sen Anlat Karadeniz dizisinde oyunculuğunu sergileyecek. Kendisine başarılar dileriz. Sema Aydemir hem başarılı bir sporcu hem de iyi bir oyuncu olacak anlaşılan.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 12 Aralık 2018