Sen Anlat Karadeniz Şarkısı Müziği Sözleri Kim Söylüyor?

Çok yakında ekrana gelecek dizilerden birisi Sen Anlat Karadeniz dizisi. Sen Anlat Karadeniz isimli dizinin fragmanda ve dizide çalan müziklerini kimin yaptığını merak eden herkes google aramaları ile sitemize gelmeye başladı. Sen Anlat Karadeniz Dizisinin müziği nedir seslendiren müziği kim söylüyor?

Sen Anlat Karadeniz jenerik müziğini kim yapıyor? Dizinin müziklerini seslendiren ve güzel şarkılarıyla renk katan isimler de belli oldu. Dizide çalan müzikleri Ender Gündüzlü ve Metin Arıgül birlikte seslendiriyorlar. Sen Anlat Karadeniz dizi müzikleri Ender Gündüzlü ve Metin Arıgüle emanet edildi.

Sen Anlat Karadeniz dizisinden önce bir çok dizi ve filmin de müziğine imzasını atmış olan başarılı müzisyenler Ender Gündüzlü ve Metin Arıgül Osman Sınav’ın yapımcılığını yaptığı, Emre Kabakuşak’ın yönetmen koltuğundaki dizide aktif rol alacaklar ve dizide Öykü Gürmana eşlik edecekler.

Ender Gündüzlü ve Metin Arıgül ile beraber Öykü Gürman da hem oyunculuk hemde vokalistliğini üstleniyor.

https://www.youtube.com/watch?v=3jBWJIAf9L4

Sen Anlat Karadeniz  Dizisinde Asiye karakterine hayat veren Öykü Gürman‘ın Sen Anlat Karadeniz için söylediği şarkılar dizihaberi.tv de sizlerle buluşacak ve sitemizde videolu şekilde beğeninize sunulacak.

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.