Sen Anlat Karadeniz Sezon Finali gözleri kahır yarim hasreti ağır yarim şarkısı sözleri 13 Haziran

13 Haziran çarşamba akşamı 21. bölümü ile sezon finali yapan Sen Anlat Karadeniz dizisi Sezon Finalinde gözleri kahır yarim hasreti ağır yarim şarkısı çalıyor, çok güzel olan bu şarkının sözleri müziği 13 Haziran çarşamba akşamı sezon finalinde çalan şarkı olarak merak eden ziyaretçilerimiz için aşağı ekliyoruz.

Sen Anlat Karadeniz Sezon Finali gözleri kahır yarim hasreti ağır yarim şarkısını kim söylüyor? Sen Anlat Karadeniz’de sezon finali yine harika bir şarkı seyirciyle buluştu. Diziye özel yazılmış şarkıyı Apolos Lermi söylüyor bu güzel şarkıyı. Gözleri kahır yarum, hasreti ağır yarim, Sen bana emanetsin, Kaderimi sağur yârim sözlerini sizler için aşağı yazarak müziğin de tamamını sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Sen Anlat Karadeniz Sezon Finali gözleri kahır yarim hasreti ağır yarim Sözleri ve şarkıyı sizlere dizihaberi.tv farkıyla sunuyoruz.. İşte Sen Anlat Karadeniz Gözleri Kahır Yarim, hasreti ağır yarum, Sen bana emanetsin, Gel göğsüme sığ yarim müziğini sizlere sunuyoruz buradan..

Ellerimle tutarım da
Gök üstüne yıkılsa
Yaralarım sararım da
Haram bize bu sevda…

Selam ettik belaya da
Ah demedik yanmaya
Yemin ettik yanarsak da
Nasip deyip susmaya…

 

Gözleri kahır yarim
Hasreti ağır yarim
Sen bana emanetsin
Kaderi sağır yarim…

Gözleri kahır yarim
Hasreti ağır yarim
Sen bana emanetsin
Gel göğsüme sığ yarim…

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Sen Anlat Karadeniz Sezon Finali gözleri kahır yarim hasreti ağır yarim şarkısı sözleri 13 Haziran (4 Yorum)

  1. resmen baskı şiddet saldırganlık zorla tecavüz den dogan çocuklar o kadar şiddeti sevip benimsediniz ki sadece izlemek işçin bu dizi izleniyor BİR KADINA SAHİP OLA BİLMEK İÇİN KADININ TENİNE MUHTAÇ OLMAK SAPLANTILI HASTALIKLI BİRŞEY SADECE KADINLAR ONLAR İÇİN ODALIK KIADINLAR ZORLA SAHİP OLMA BEN BU SAÇMA DİZİDE BUNU GÖRDÜM VE BU DİZİ SEVİLİYOR

  2. KONUSU YOK NE ANLATTI BELLİ DEYİL BİR MEHMET BEY RESMEN DİZİYİ SIRTLIYOR ÇÜNKÜ VEDAT ROLÜNÜN HAKKINI VERİYOR İREM HELVACI OGLU YERİNE BAŞKA BOŞROL BULUN TAM OLARAK ADI BİLE KONULMAYAN BİR DİZİ

Eklenme Tarihi: 13 Haziran 2018