Sen Anlat Karadeniz Sil Baştan Başlamak Gerek Bazen Hayatı Sıfırlamak Sözleri Videosu

Sen Anlat Karadeniz Sil Baştan Başlamak Gerek Bazen Hayatı Sıfırlamak Sözleri Videosu… Sen Anlat Karadeniz dizisi yeni bölümünde Şebnem Ferah’ın efsane şarkısı Sil Baştan çalıyor. Sen Anlat Karadeniz dizisi son bölümünde Nefes Vedat’ı kandırıp oğlu Yiğit’i almaya çalışmıştır.

Ancak Yiğit’in odasında yangın çıktı ve onu Tahirle Nefes kurtardı. Sonrasında Vedat hain planlar yapıyor. Nefes için cehenneme bir bilet dediği kutunun içinden ne çıkacak? Vedat böyle hain planlar yapmaya devam ederken diğer taraftan Tahir ve Nefes güzel bir akşam geçiriyorlar.

Nefes giyinip hazırlanıyor. Tüm aile şaşkınlıkla bakarken Tahir’in resmen dili tutuluyor. Birlikte özel bir akşam yemeğinden sonra Tahir Nefes’e evlilik teklifi ediyor. Nefes ve Tahir bir kez daha birbirlerine aşklarını itiraf ediyorlar. Nefes ve Tahir’in romantik akşamından en mutlu olan insan Yiğit. Tahir’e baba dediğini annesine söyleyen Yiğit kızar mı diye soruyor. Yiğit’in  babalar hep kızar ya diyor. Bu söz hem Nefes’in hem Tahir’in içini sızlatıyor.

Sen Anlat Karadeniz dizisi yeni bölümünde Şebnem Ferah’ın sil baştan şarkısı söyleniyor. Şebnem Ferah sil baştan şarkısı sözleri;

Gücün var mı sevgilim,
Derin sularda inci tanesi aramaya
Cesaretin kaldıysa
Hala benle aşktan konuşmaya
Söyle canım sevgilim
Hayat bize oyun oynuyor olabilir mi
Yorgun gibi bir halin var
Duyguların karışık olabilir mi
Sil baştan başlamak gerek bazen
Hayatı sıfırlamak
Sil baştan sevmek gerek bazen
Her şeyi unutmak

Sanki bugün son günmüş gibi
Dolu dolu yaşamak istiyorum ben
Her ne çıkarsa yoluma
Selam verip yürümek istiyorum ben
Sil baştan başlamak gerek bazen
Hayatı sıfırlamak
Sil baştan sevmek gerek bazen
Her şeyi unutmak

Sen Anlat Karadeniz Sil Baştan Başlamak Gerek Bazen Hayatı Sıfırlamak gerek videosu:

Sen Anlat Karadeniz dizisi yeni bölümünde çalan Şebnem Ferah şarkısı sözleri bilgilerini sizlerle konumuzda paylaşıyoruz. Sizce Vedat yine nasıl bir plan içerisinde? Tahir ve Nefes’in romantik dakikalarını nasıl buldunuz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Sen Anlat Karadeniz Sil Baştan Başlamak Gerek Bazen Hayatı Sıfırlamak Sözleri Videosu (4 Yorum)

 1. Evet bende bu sayfayı istiyordum çok teşekkür ederim sayın yöneticim. Oh sonunda içimdekileri biryere dökebileceğim. Bence bu fragman bizim bildiğimiz izlediğimiz sevdiğimiz sak fragmanı değildi sona kadar süperdi ama o son sahne resmen beni oyunculardan nefret ettirecek kadar kötü ve iğrenç bi sahneydi. Resmen sinirden diyecek bir şey bulamıyorum ve osman sınava hiç yakıştıramadım. Tamam böyle bir sahne yapıcaksınız izleyiciye göstermeden de yapılabilir .Onların bunu yaptığını izleyiciye hissettirmek yeterli. Tamam madem göstericeksiniz bu kadar iğrenç olmak zorunda değil. Bunları yazarken çok özür dilerim herkesten biraz utanarak yazıyorum. Biz bi aile dizisi izliyorduk böyle olmak zorunda değildi . Ancak izleyicilerin ahlakını bozar böyle sahneler . Youtube deki yorumları okudum nerdeyse herkes bundan çok memnun çok hoşlarına gitmiş pesss. Benim diyeceklerim bu kader oğuz hocam ister onylayın ister onaylamyın size kalmış iyi gecler :X

  • Haklısın gecekusu da bu şuana kadar yaşananların bir sonucu. Keşke bu tepkini aynı evde nikahsız nasıl yatarlar diye de verseydin, başka biri ile evliyken nasıl olursa şunları bunları yaparlar diyebilseydik keşke.. Velhasıl sadece bu dizinin değil maalesef toplum olarak bir yozlaşmanın parçasıdır bu görüntüler..
   Bu son olaydaki Ahmet Kural Sılaya dayak atmış aa çok kötü diyor herkes.. Tamam kötü amenna ama bunlar aylardır yıllardır birlikte ve nikahsızlar, hiç kimse buna kötü demiyor? Kimse bunu yadırgamıyor.. Gün geçtikçe daha da duyarsız bir toplum oluyoruz maalesef..

   • Okadar çok haklısın ki oğuz hocam diyecek bir sözüm yok. Ama emin olun bu dediğiniz şeylere bende razı değilim belki az tepki veriyorum ama kesinlikle razı değilim ki böyle olmalı . Çünkü hem dinimize hemde geleneklerimize çok yanlış olmaması gerken ve ayıp karşılanması gereken durumlar bunlar .Ama biz öyle bi hale gelmişiz ki bizi öyle bi hale getirmişlerki artık bunları çok normal sıradan karşılar olmuşuz bizim ayarlarımızla oynamışlar ve bizde buna izin vermişiz güya müslüman memlekette yaşıyoruz yok arkadaş ülkemizde sadece adı kalmış müslümanlığın. Tabi herkes için geçerli değil bu ama tv ler de gördüğümüz beğendiğimiz sevdiğimiz örnek aldığımız kişiler gnelde böyle VE BİZ BUNLARI ÖRNEK ALIYORUZ. Yeni gençlerin çoğunluğu böyle buda acı gerçeğimiz maalesef 🙁 ve biz acınacak halimize seviniyoruz bu fragmanı izledikten sonra kısa bir süre bende sevinmiştim yani buna bende dahilim sanırım. Allah ıslah etsin ne diyim

   • bizene sıla ahmet kural ilişkisinden suç kadında erkeklerin ne oldunu anlamamışmı ahmet ha mehmet sonuçta hepiniz erkeksiniz konumuz onlar deyil ..başından beri saçmalıklarla giden dizi mezarın başında deli tahir ve sevdigi kadının ölüm ve dogum tarihleri yanlış 1971 dogum ölüm 1990 sa saniye deli tahire aşık ama abisiyle ewlendi mustafa kaçyaşında deli tahir sevdigi kadın 1990 da ölüyorsa saniye mustafayı 20 lerindemi dogurdu yanlış tarih 1971 ölüm olmalıydı dizide hata var NEFES VEDAT İLİŞKİSİDE NİKAHSIZ 8 YIL YAŞADILAR DA NE OLDU 8 YILDA KAÇAMADI KAÇTI KİŞİYLE EWLENDİ EEE BU DAHA MİYDE BULANDIRICI NEFES KALELİ AİLESİNİ FELAKETE SÜRÜKLÜYOR ÇEKSİN GİTSİN AİLEDEN UZAGA ONUN YÜZÜNDE N TAHİR ABİSİNİ TEHTİT ETTİ .BU DİZİ BAŞINDAN HATALARLA BAŞLADI

Eklenme Tarihi: 5 Kasım 2018