Sen Anlat Karadeniz Söylemeye dilim varmıyor Söylediler yandım kül oldum sözleri

Sen Anlat Karadeniz dizisi konusu ile merak edildiği kadar dizide çalan şarkıları ile de merak konusu olmaya devam ediyor. Sen Anlat Karadeniz 3. Bölüm 7 Şubat çarşamba günü ekrana gelecek. 3. Bölüm 2. fragmanda Öykü Gürman yine harika bir şarkısını seslendiriyor. Sen Anlat Karadeniz dizi müziklerini de yapan Öykü Gürman Söylemeye dilim varmıyor Söylediler yandım kül oldum şarkısının sözleri ve müziği burada..

Sen Anlat KAradeniz dizisinin 7 Şubat Çarşamba akşamı atv’de yayınlanan 3. bölümünde Öykü Gürman‘ın seslendirdiği güzel bir şarkı var. Öykü Gürmanın şarkısının adı “Kül Oldum”. Bu şarkı daha önce de kısaca çalmıştı ancak Sen Anlat Karadeniz 7 şubatta yayınlanacak olan 3. bölümde daha uzun bir şekilde çalıyor. Bizde merak edenler için şarkıyı ve sözlerini sizlerle paylaşalım istedik.

“Ümidim tükendi bitiyor,
Ardına bakmadan gidiyor,
Söylemeye dilim varmıyor,
Söylediler yandım kül oldum.

Bir görünüp bir kaybolup,
Beni düşürdün derde,
Bakışların gözlerine,
Bilmem yüreğin nerde.

Anladım duyduğuma göre,
Sevdiğin varmış,
Haritalardan bildiğim,
O şehirde bir yerde.”

Sen Anlat Karadeniz Ümidim tükendi bitiyor Ardına bakmadan gidiyor Söylemeye dilim varmıyor Söylediler yandım kül oldum sözlerini yukarıda yazdık sizlere. Aşağı da önce son fragmanı ardından da bu şarkının tamamını sizlerle paylaşıyoruz. Sizlerde şarkıyı ve dizimizin nasıl gittiğini yorum ve görüşlerinizle aşağı belirtebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=HMxDDF5GP-s

Sen Anlat Karadeniz Ümidim tükendi bitiyor Ardına bakmadan gidiyor Söylemeye dilim varmıyor Söylediler yandım kül oldum şarkısı tamamı:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Sen Anlat Karadeniz Söylemeye dilim varmıyor Söylediler yandım kül oldum sözleri (21 Yorum)

  1. Sahane bir ekip sahane kadrosuyla nice sezonlara.tahirin sevdasi nefesin kadin basina cocuguyla dimdik acilara gogus germesi…destansi bir ask olcak gibi .dizi gibi sarkilarida efsane .unutulmayacak bir dizi

  2. Sen Anlat Karadeniz Dizisi Kötü Xatirelerle Başlasada uiu olaçaq Oyunçulara ve yönetmenlere Uğur’lar Arzulayeram Dizinizin Senaryosun Yapane Alqeşdeyeram Yönetmenize Bu Diziden Sonrada uiu Diziler Yapmasene Arzulayeram

  3. Sen Anlat Karadeniz keyifle izliyorum eleştirilerin de oyuncuların emekleri düşünülerek yapılmasını temenni ediyorum

  4. Sen Anlat Karadeniz zirvede Anasının sütünlan adam olmayana inek ne etsun Vedat ve o zilli karı

  5. Of diyorum harika bir dizi ya müzikleriyle konusuyla ve çokta güzel bir ekip taktire şayan .Bu dizi izlenir Tahir Kaleli adam gibi adam helâl olsun.

Eklenme Tarihi: 4 Şubat 2018