Sen Anlat Karadeniz Tahir Nefes’i mi Mercan’ı mı Seçecek, Hangisiyle Evlenecek?

Sen anlat Karadeniz isimli dizide Tahir ile Nefesin gerçekten de nefesleri kesen mücadelesi Vedat dan kaçış öyküsü çok sevilip çok merak edildi ve son 5 yılın reyting rekorlarını kırılmasına neden oldu. Bu güzel öyküde Tahir karakteri ile onun koruyup kurtardığı nefes karakteri arasındaki ilişki ister istemez dizinin ana konusu oldu. Ancak Tahir’i bekleyen ve onunla nişanlanmak için, sözlenmek için gün sayan birisi daha var ki o da Mercan.

Sen anlat Karadeniz isimli dizide Mercan karakterine hayat veren Belfu Benian ve nefes karakterine hayat veren İrem Helvacıoğlu arasındaki müthiş rekabeti ilerleyen haftalarda Sen anlat Karadeniz de izlemeye devam edeceğiz. Ancak Tahir karakterini canlandıran Ulaş Tuna Astepe karakterinin gereği Nefes ile mi yoksa Mercan karakteri ile mi evlenecek merak konusu oldu.

Dizide Tahir karakterinin annesi ve abisi tarafından evlendirilmek istendiği Mercan ailesinden istenmiş tamda yüzüklerin takılacağı sırada nefes ile Tahir arasındaki tanışma ve büyük kaçış hikayesi başlamıştır.
Mustafa Mercan’ın babası ile ortaklık anlaşması yapacaktır. Mercan’ın babası ortaklık için bir şart koşar bu şart Mercan’ın Tahir ile evlenmesidir. Kız isteme olunca Mustafa ortaklık olur diye Mercan’ın babasıyla görüşür ancak Mercan’ın babası nikah olmadan ortaklığın olmayacağını söyler.

Mustafa yine çıkmaza girmiştir. Tahir itiraf edemese de nefesi seviyor artık. Tahir çocuklu bir kadınla evlenmeyi kendine yediremediği için Nefese olan duygularını söylemez. Bu duygularını itiraf etse bile ailesi kesinlikle onaylamayacaktır. Nefes Tahir‘in bu durumunu bildiği için duygularını açmaz. Ama İkisi de birbirine sevdalıdır. Tahir ailesinin onayı olan Mercan‘ı seçip onunla mı evlenecek? Yoksa tüm imkansızlıklara rağmen Nefese olan aşkını Haykıracak mıdır?

Sen anlat Karadeniz izleyicisi olarak Mercan mı yoksa nefes mi olsun istersiniz yorumlarınızı aşağıdaki yorum kısmına yazabilirsiniz. Son olarak bir yorumcumuzun Tahir ve Nefes için yazdığı şiiri sizlerle paylaşmak istiyoruz..

Gözlerine bakar bakar dalarım yarınlara.
Geçmiş arkamda bir engel olsa da ayaklarıma.
Aşarım engelleri,ben koşarım aşkıma.
Yarınlarda biz varız,dünlere artık aldırma.Bir tebessüm bulduğunda yüzüm,
Bin kahkahaya gömülürsün iki gözüm.
Senin için gözümden iki damla gözyaşı döktüm.
Bir damlası benim bir damlası senin için iki gözüm.Yürekten sevdim,gönül verdim ve ben seni seçtim.
Aklım başım da değil,sen de kaldı artık yüreğim.
Tut elimden birlikte mutluluklara yürüyelim.
Aşk şarkılarını bir birimize söyleyelim.Şarkılarda ben şiirlerde sen gizlendin.
Sevgi cümlelerinde hep sen dillendin.
Uzak diyarlardan yanı başıma nasıl da geldin.
İnan ki aşkım ben seni yürekten sevdim

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

 1. Muhakkak Tahir’in Mercan ile evlenmesi lazım

 2. Tabiki Nefes, yoksa saçma olur ve dizinin özelliği kaybolur.. ve tabiki sonuna doğru olmalı çünkü onlar kavuşur devam ederse herkesin beklediği sonuçlanmış olur ve dizi seyircisi azalır..

 3. Nefesle evlenmesini daha çok istiyorum seninleyiz sen anlat karadeniz

 4. Bence Tahir Nefes le evlenmeli uykularım kaçıyor bu diziyi iple çekiyorum zamanında eşimi için verdiğim mücadele aklıma geliyor hem heyecan hem duygusallığı birarada yaşıyorum tek kelimeyle Harika Tahir in bakışı gülümseyişi dizi den çok daha ötesi onlarla tanışmayı çok isterdim rüyalarıma bile giriyor sonsuz teşekkürler Osman sınav ve ekibi

 5. Tabikide nefsle olsun isterizz mercan mıymıyın teki hiç sevmiyoruz

 6. İstiyoruz ki Tahir Nefes ile olsun

 7. Nefesle evlenmesini istiyorum tabikide.Ayni zamanda yigitle..İnsallah öyle olur.Vedatta geberir.

 8. Nefesle evlen tahir

 9. bence tabiki nefesle tahir evlensin çünkü nefesle tahir çok yakışıyorlar mercanla tahir hic ama hic yakismiyi

 10. şu durumda zaten tahirde nefes gibi satılmış pozisyonda ama tahir metcanla eenirsedizi izlemez tadı kalmaz çocuk var diye aşk sevgi ol.azmi tabiki olur seven adam deli tahirde nefele evlenmeli yigitede babalık yap
  ali adam gibi adam böyle yapar

 11. Axşamınız Xeyir Dizi Ailesi Ve Dizi Sevenler Tahir Nefesden Vaz Kecemez Çünkü Onların Arasında Gerçek Sevgi Var Merçanın Sevgisi Ortaklık Anlaşmasıdır Yeni Bir Terefli Sevgidi Mustafa Umarım Tahiri ve Nefesi Ayırmaz Çünkü Merçanın Babasıynan Anlaşması Var Her Sevgi Ortaklık Üzerine Kurulamaz Tahir Merçanla Evlenemez Eger Bu Evliliyi Yapalarsa Mütleka Böyük Bir Seben Tapmalıdılar Sen Anlat Karadeniz Kederli Başladı Umarım Sevgiynen Biter

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.