17 Ekim Sen Anlat Karadeniz Vazgeçmedim Sevmekten Korkmam İnan Ölmekten Şarkısı

Sen Anlat Karadeniz Vazgeçmedim Sevmekten Korkmam İnan Ölmekten Şarkısı… Sen Anlat Karadeniz dizisi yeni sezonunda güzel bir şarkı çalıyor. Bu şarkının sözlerini sizlerle paylaşacağız. Nefes Tahir ve Yiğit denizden kurtulunca aşıklara özel bir şarkı çaldı.

19 Eyül 2018 Çarşamba akşamı yeni sezonuna başlayan Sen Anlat Karadeniz dizisinde çalan şarkı Vazgeçmedim Sevmekten Korkmam İnan Ölmekten sözleri ile çok sevildi çok beğenildi ve kim söylüyor diye herkes merak içinde aramaya başladı.

Sen Anlat Karadeniz Vazgeçmedim Sevmekten Korkmam İnan Ölmekten Şarkısı

Öncelikle belirtelim ki bu şarkı dizimize özel olarak hazırlanmış olan yeni sezon Sen Anlat Karadeniz şarkısıdır. Sözleri de dizimizin genel senaryosuna uygun olarak yazılmış olan Vazgeçmedim Sevmekten Korkmam İnan Ölmekten Şarkısının sözlerini ve kimin söylediğini buraya yazacağız ve konumuzu güncelleyeceğiz..

Sen Anlat Karadeniz dizisi yeni sezonun ilk bölümünde özel bir şarkı çalıyor. Sen Anlat Karadeniz dizisindeki şarkının sözleri aşağı sizlerle… Sen Anlat Karadeniz Canı Cana Katsanda şarkısını Resul Dindar ve Öykü Gürman birlikte seslendiriyor. Resul Dindar ve Öykü Gürman Sen Anlat Karadeniz’e özel şarkı seslendiriyorlar. Bu şarkıları da dillere takılacaktır eminiz.

Sarıl yüreğim kurumadan,
Sarıl bana gözlerim kapanmadan,
Sarıl bana sarıl da…

Canı cana katsanda,
Aşkın ile yaksanda,
Vazgeçmedum sevmekten,
korkmam inan ölmekten,

Canı cana katsan da
Aşkın ile yaksan da
Vazgeçmedim sevmekten
Korkmam inan ölmekten

Sen Anlat Karadeniz dizisinde Öykü Gürman’ın da sesinin olduğu şarkı düet yorumu. Sen Anlat Karadeniz dizisi şarkısının sözlerini sizlerle paylaştık. Yeni sezonun en güzel şarkılarını sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Sen Anlat Karadeniz dizisi vazgeçmedum sevmekten korkmadım sevmekten şarkısına özel hayranları bir de klip hazırladılar. Şarkının özel klibide aşağıda sizlerle…

17 Ekim Sen Anlat Karadenizde çalan şarkı nedir kim söylüyor diye merak edenler içinde buraya ekledik şarkıyı. 24 Ekim Sen Anlat Karadeniz dizisinde de aynı şarkı çalacak arkadaşlar.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

17 Ekim Sen Anlat Karadeniz Vazgeçmedim Sevmekten Korkmam İnan Ölmekten Şarkısı (2 Yorum)

  1. En iyi ask sarkisi ve aski en guzel anlatan dizi SEN ANLAT KARADENIZ BEN ANLATINCA DELI DIYORLAR :-)) :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)

  2. ❤️SEN ANLAT KARADENİZ❤️DİZİSİ❤️TAHİR NEFES❤️❤️AŞK SEVGİ❤️OLDUKÇA VEDAT KİMİ DÜŞMEN OLDUKÇA ÖLÜMDEN KORKMAZ❤️AŞK SEVGİ❤️ÖLÜMÜN GÖZÜN BAĞLAR❤️AŞK SEVGİ❤️KARADENİZDE KARADENİZİN ÖZÜ BİR HEKAYE BU HEKAYENİ AŞKLAR YARATIR ÖLÜMLÜ GELDİ GEDER AŞKLAR NEFES TAHİR AŞKLA BAĞLI VEDAT ÖLÜME YAKIN ARALARINDA MESAFE SADEÇE KARADENİZ SEN ANLAT KARADENİZ BU AŞKIN SONUN BU AŞKIN SONU GÖZ YAŞDAN YARANAN MUTLULUK OLAÇAK

Eklenme Tarihi: 19 Eylül 2018