Sen Anlat Karadeniz Vedat Asiye’nin Bebeğine Ne Yapacak Bebek Düşecek Mi?

Sen Anlat Karadeniz Vedat Asiye’nin Bebeğine Ne Yapacak Bebek Düşecek Mi? Sen Anlat Karadeniz dizisi yeni sezonu bomba gibi başladı. Ama Vedat’ta bölüm sonunda yine yaptı yapacağını. Vedat önceleri yürüyemiyordu Nefes ve Tahir mutluydu bu yüzden. Onlar Vedat’ı öldü sanıyorlardı.

Vedat ise sinsi sinsi hazırlandı. İntikam planların yaptı. İlk intikam olarak Asiyenin bebeğine zarar vermeyi planlıyor.  Asiye ise hamileliğinin keyfini çıkarıyor. Mustafa onu 5 dakikada bir arayıp nasılsın diyerek soruyor. Ancak Asiye evde yalnız olduğu bir sırada Vedat eve geliyor arabayla.

Adamları Asiyeyi dışarı çağırıyorlar ancak sonrası gösterilmedi. Vedat Asiye’nin hamileliği ile ilgili nasıl bir intikam planlıyor olabilir? Vedat umarız ki Asiye’ye ve bebeğe zarar vermez! Yeni sezonun ilk bölümünden itibaren üzülmek istemiyoruz çünkü. Biraz Tahir Nefes mutluluğu aşkı izleyelim. Yiğit’in sünneti olacak yakında tabi Asiye’nin bebeği ile ilgili olumsuz bir durum olmazsa.

Asiye Mustafa ve Kaleli ailesi mutluyken yine bir olumsuzluk bir Vedat belası gelip bulmasın Nefes ve Tahir’imizi! Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Sen Anlat Karadeniz yeni sezonun ilk bölümü yayınlandı. İlk bölümünde Tahir denizden kurtulur. Ancak Vedat denizden çıkamaz. Bunu görünce de Nefes ve Tahir Vedat’ın öldüğünü düşünerek rahat bir nefes alırlar. Artık hayatlarındaki kabus yok olmuştur ve güzel günler göreceklerdir. En azından onlar öyle düşünürler. Diğer taraftan Vedat intikam için kendini hazırlamaktadır.  Vedat sağlığına kavuşunca intikam planını devreye koyar.

İlk intikamını Asiye üstünden mi alacak? Asiye’nin hamile olduğunu ve bu habere Kaleliler’in çok sevindiğini duyunca bunu sonlandırmak isteyebilir. Vedat Kaleliler’in üzerinde yine bir kabus gibi çökecek!!!

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Sen Anlat Karadeniz Vedat Asiye’nin Bebeğine Ne Yapacak Bebek Düşecek Mi? (5 Yorum)

  1. ay çok sevindim sonunda vedattan kırbacı yedi üstüne tecavüz hak ettimi etti dikk başın cezası

  2. VEDAT SONUNDA NAZARADA TECAVÜZ ETTİ DÖVEREK NEFES İ MURAT I DİNLEMEDİ HERKEZ HAK ETTİNİ YAŞAR

  3. ÇOOK GÜLÜYORUM ÇOOKK NERDEN BAKSAN ŞİDDET O KIZ NEZAMAN TEKERLEKLİ SANDALYEDEN KALKACAK BİR TUTTURMUŞUNUZ TAHİR NEFES BEYENİLMESEDE O DİZİYİ SALAK DİZİYİ KARADENİZDE VEDAT MEHMET BEY İLERLETİYOR TAHİR DEYİL NEFES DEYİL MUSTAFA ASİYE YANGAZLAR SANİYE DEYİL AMA BİR YERDE SAÇMALADINIZ BİR NEFES KALDI HADİ YARALANSIN VURULSUN YOK BIÇAKLANSIN VE HAMİLE KALAMASIN

  4. VAV SAÇMALIK BU KADAR OLMAZ SİZ SENARYOYU OKADAR SAÇMA YEE SÜRÜKLEDİNİZ Kİ KİM
    YAZIYOR KİM SÖYLÜYOR KİM OYNUYOR HİÇ BELLİ DEYİL BİRDE BAŞARI YA BU DİZİ BAŞARILI NASIL OLUYOR VEDAT SAYESİNDE
    YOKSA NEFES TAHİR YÜZÜNDEN DEYİL EN BÜYÜK SAÇMALIK ÇOCUKLU BİR KADINLA EVLENMEK ANNENİ KARDEŞİNİ KARŞINA ALMAK
    BİR KADIN YÜZÜNDEN

Eklenme Tarihi: 20 Eylül 2018