Sen Anlat Karadeniz Vedat Neden Diziden Çıktı Ayrıldı Geri Dönecek mi?

Sen Anlat Karadeniz de Sular Durulmuyor!!! Son olarak dizide kötü adam rolünde olan Vedat’ın ayrılık haberi geldi. Sen Anlat Karadeniz Vedat Neden Diziden Çıktı Ayrıldı Geri Dönecek mi? soruları şimdilik belirsiz olsa da sizlere sunacağımız bilgiler var. İşte bu konu hakkındaki haberimiz. Not: Vedat ÇUKUR dizisine mi giriyor? Tıkla

İlk olarak sizlere dizinin yönetmeninin işine son verildiği haberini verdik. Ardından senaristlerin diziden kovulduğu haberini yine sizinle paylaştık. Ancak diziden haberler geldikçe bizde sizlerle iyi kötü hepsini paylaşmak istiyoruz. Son gelen haber de aslında dizide kötü karakter olmasına rağmen hakkını verdiği için üzüleceğimiz bir oyuncuya ait..

Son olarak dizide VEDAT karakterini canlandıran Mehmet Ali Nuroğlu’nun kadrodan çıkartıldığı haberi internete düştü… Sanırım Osman Sınav diziden sıkıldı ve bir an önce bitsin diyerek elinden geleni yapıyor.. Peki Sen Anlat Karadeniz Vedat Neden Diziden Çıktı Ayrıldı Geri Dönecek mi? Cevap verelim : Henüz kimse bilmiyor neler olduğunu..

Sen Anlat Karadeniz Vedat Neden Diziden Çıktı Ayrıldı Geri Dönecek mi

Küçük bir hatırlatma henüz her iki taraftan da resmi bir açıklama gelmedi lakin Mehmet Ali Nuroğlu yani namı değer Vedat Sayar instagram sayfasindan dizi ile ilgili olan tüm fotoğrafları kaldırdı ve dizinin resmi instagram sayfasını takip etmeyi bıraktı.. Buda durumun kesinlikle ciddi olduğunu gösteriyor.. Bu konuda sizlerde yorumlarınızı yazabilirsiniz..

Sen Anlat Karadeniz Vedat vurulup ölerek diziden ayrıldı. Oldukça merak ediliyordu uzun süreden beri Sen Anlat Karadeniz Vedat çıkacak mı diziden ayrılacak mı diye. Sonunda beklenen oldu ve sürekli kötü karakteri oynayıp insanları sinir hastası eden Vedat karakteri Sen Anlat Karadeniz dizisinde babası tarafından vurularak ayrıldı setten.

Sen Anlat Karadeniz vedat gerçekten öldü müSon sahneleri oldukça acıklı olacak olan Sen Anlat Karadenizin kötü adamı Vedat ölünce bir çok kişi de üzüldü böyle bir karakterin diziden ayrılmasına. Sen Anlat Karadeniz Vedat rolünü oynayan Mehmet Ali Nuroğlu dizide vurularak öldü ve son fragmanda morgdaki görüntüleri ile ekrana geldi. İşte Merak edenler için SAK Vedat Sayarın vurulduğu ve morgda görüldüğü sahne..

Soru: Sen Anlat Karadeniz de Mehmet Ali Nuroğlunun canlandırdığı Vedat rolü gerçekten öldü mü yoksa babası öldü gösterip oğluna oradan uzaklaştırmaya mı çalışacak? Yorumunuzu merakla bekliyoruz.. Bizim samimi düşüncemizi merak ederseniz tahminimizi yazalım: Bizce Vedat ölmedi, ancak babası onu gizleyecek güzel bir yol buldu. Herkese öldü gösterip üzerindeki kin ve nefret tohumlarını bu ölüm haberi ile dağıtmayı yani bir bakıma oğlunu huzura kavuşturmaya çalışıyor. Bir süre sonra Vedat çıkar gelirse biz şaşırmayız, ya siz?

Mehmet Ali Nuroğlu yani Vedat artık sen anlat karadeniz Dizisinde yok!!!
Aslında Beklenen ayrılıktı bu, Dizi tek haneli reytinglere düştüğünde 20 Şubat Gecesi Yapım Şirketi Senaryonun Değişmesine ve artık Vedat Karakterin Diziden çıkartılmasına Karar vermişti..
21 Şubat günü bu karar Mehmet Ali Nuroğlu’na bildirilmiş..
Dizi Vedat çıktığı için Reytinglerde artış olur mu? Hiç sanmıyorum tam tersine tepecek gibi..Sizin de Yorumunuzu merakla bekliyoruz.. Not: Vedat ÇUKUR dizisine mi giriyor? Tıkla

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Sen Anlat Karadeniz Vedat Neden Diziden Çıktı Ayrıldı Geri Dönecek mi? (58 Yorum)

 1. Dizi gerçekten izleyiciyi bıktırdı.ilk zamanlar seviliyordu fakat vedat ölünce dizi merakını yitirdi.finali yapinda bizde diziyi eski heycaniyla analım dha fazla sapitmayın lütfen…

 2. Bence dizi tamamen kaldırılsin nefesin bagirmasini duymak istemiyorum artik bıktık artik

 3. Valla ben ilk zamanları çok beğenerek severek izledim ama son 6-7 bölümdür izlemiyorum çünkü Vedat çok sıktı baydı yani bence güzel bitecek bir final olabilir

 4. VALLA DİZİ UZADIKÇA BO.. ÇIKIYOR. YETERİN ARTIK BİTSİN DE İNSANLAR KASVETLİ DİZİDEN KURTULSUN.HİÇBİR KONUSU,TADI, HAZI … KALMADI.FİNAL YAPSIN ARTIK

 5. ALLAH IYLIGİNİZİ VERE VEDAT ÖLDÜ DİYE NERDEYSE YAS TUTACAKSINIZ BEN HİÇ ÜZÜLMEDİM O PSİKOPAT YÜZÜNDEN PSİKOLOJİMIZ BOZULDU

 6. Ay Vedat bir daha asla girmesin gerçek gibi geliyordu kötülüğü sinir oluyodum seyretmiycektim artik

 7. Dizi severek izliyorum .lakin bana ask ve maviyi hatırlatı emrah filimden cıktı 2 hafta sonra final yaptı .bu da böyle birsey olmasın .

 8. Vedat diziden ayrılmasın,ayrılırsa dizinin tadı kalmaz,dizi izlenmez biter diye düşünüyorum.

 9. diziye reyting rekorları kırdırırken cepleri ni dolduran yapımcılar egoları nı tatmin etmekiçin canları öyle istiyor diye insanların ekmeğiyle oynuyorsalar eğer oyuncuların dabundan sonraki seçimlerinde yapımcıları daha dikkatli seçmelerini tavsiye ederim emeği geçen herkeze ayrı ayrı teşekkür ederim emeği geçen herkeze saygılarımı sunarım emeğinize sağlık..

  • Salam mende vedatin filmden cixmasini isdemirdim men vedata gore baxirdim onun gulmeli hereketleri ama olsun film bitir mence burdan mehmet ali nurogluna azerbaycandan sevgiler

 10. bizim millet kötü karakteri ne kadar cok sevıyor yaw bence hepsi evdeyken bi kibrit cakıp hepsini öldürsünler osman sınav sende öl dizi öldü saten bu saatten sonra izlenmez

 11. Bence Nefes’in ağlamaları da Tahir’in nefes ve yiğit sevgisi de sıktı,fazla abartı şiddet de sevgi de Yangazlar ,Asiye ve Mustafa sıkmadı, tabii ki Nazar Mercan vs onlar diziye can veriyor, bana göre tabii ki.

 12. Biran önce gebersin vedat iti onun gibiler geberip cehennemi boylasın

  • vedatın diziden çıkarılması bence yerinde bir karar olmuş. artık başka konu işlensin. ülkede yeterince stres var birde kadına şiddetimi izleyeceğiz. süper bir karar destekliyorum. vedat iyiki ölmüş

 13. Siz kafanizi yediniz ey senaristler ve yönetmenler. Dizini yüselden vedatdir. Ondan sonra hec bir farkli kötü kisi yerin veremez. Onsuz dizi hecnedir.

 14. Dizide vedat öldükden sora ben dizye bakmayacagam. Çünke ondan sonra ne kader kötü yeni xarekterli adam gelsede dizi elvelki gibi olmayacak100%. Sizi tavsiyem siz de qaradenize bakmayin. Dizi artik vedatdan sonre mantiksizder.

 15. Artik vedat öldekden sonra sen anllat qaradeniz pisder ve meraksizdir. Ben vedatdan sonra diziye100% bakmayacagim. Elvide qaradeniz!

 16. Vedat oldükden sonra ve diger yeni gelen rolda kötü adamlar onun yerini vere bilmezler. Aksi taksine dizi saçmalamis olur.

 17. Vedat dizide olmasa ve onun yerine baska xarakterli kötü biri gelse bu saçmadir. Çox uygun olayan seydir. Neden dizini bu qader senaristler kötü ediyorlar? Vedat ölüyorsa diziye çok kisi bakmaz. Bende bakmam. Lütfen vedat geri dönsün. Dizine yükselden o dur.

 18. Bilgiye göre vedati senaristler oldürecekler ve vedati diziden yok edecekler.vedat dizide kalsin O yeni gelen senaristler getsin. Neden dizini meraksiz ve mantiksiz ediyorlar?

 19. Vedat ölse ve dizide olmasa kötū bir dizi olur. Vedatin yerine bska kötü xarakterli pislik gelse dizi saçma ve mantiksizdir. Onsuz sen anlat qaradeniz heçnedir. Mehmed ali nuroglu diziden ayrilmasin . Gerekirse yönetmenler ve senaristler onu diziye geri qatarsinler. Yani grei çagirsinler.

 20. Vedat diziden getse ve onun yerine baska kötü xarakterli pislik gelse dizi artik saçma olur. Vedat olmasa dizi anlamsizdir.

 21. ZATEN MEHMET BEY E BU ROL TAM OLARAK YAKIŞMAMIŞTI MA DİZİYİ KENDİ GÖTÜRÜYORDU
  ULAŞ BEY DEYİL NE DİYİM DOGRU KARAR VERMİŞ MEHMET BEY DİZİDEN AYRILSIN

  • Sen düz de.iyorum. Vedat dizide olmasa ve ondan sıralı farklı kötü kişi gelerse , dizi menapoz ve anlamsızdır.

 22. Zaten diziler birinci sezon güzel oluyor ikinci sezonda eski tadı kalmıyor İnşallah Sen Anlat Karadenizde öyle olmaz eski tadında kalırsa iyi olur

 23. Hiç iyi olmamış bence Vedatsız dizimi olurmuş. Şimdi yeni Vedatmı gelecek yoksa o tamamen gittide başka bir kötümü gelecek düşün dur. Ama kötü bile olsa kimse onun yerini veremez iyi sinir ediyordu bizi gitmesin bence geri dönsün

Eklenme Tarihi: 12 Temmuz 2018