Sen Anlat Karadeniz Vedat Neden Diziden Çıktı Ayrıldı Geri Dönecek mi?

Sen Anlat Karadeniz de Sular Durulmuyor!!! Son olarak dizide kötü adam rolünde olan Vedat’ın ayrılık haberi geldi. Sen Anlat Karadeniz Vedat Neden Diziden Çıktı Ayrıldı Geri Dönecek mi? soruları şimdilik belirsiz olsa da sizlere sunacağımız bilgiler var. İşte bu konu hakkındaki haberimiz.

İlk olarak sizlere dizinin yönetmeninin işine son verildiği haberini verdik. Ardından senaristlerin diziden kovulduğu haberini yine sizinle paylaştık. Ancak diziden haberler geldikçe bizde sizlerle iyi kötü hepsini paylaşmak istiyoruz. Son gelen haber de aslında dizide kötü karkter olmasına rağmen hakkını verdiği için üzüleceğimiz bir oyuncuya ait..

Son olarak dizide VEDAT karakterini canlandıran Mehmet Ali Nuroğlu’nun kadrodan çıkartıldığı haberi internete düştü… Sanırım Osman Sınav diziden sıkıldı ve bir an önce bitsin diyerek elinden geleni yapıyor.. Peki Sen Anlat Karadeniz Vedat Neden Diziden Çıktı Ayrıldı Geri Dönecek mi? Cevap verelim : Henüz kimse bilmiyor neler olduğunu..

Sen Anlat Karadeniz Vedat Neden Diziden Çıktı Ayrıldı Geri Dönecek mi

Küçük bir hatırlatma henüz her iki taraftan da resmi bir açıklama gelmedi lakin Mehmet Ali Nuroğlu yani namı değer Vedat Sayar instagram sayfasindan dizi ile ilgili olan tüm fotoğrafları kaldırdı ve dizinin resmi instagram sayfasını takip etmeyi bıraktı.. Buda durumun kesinlikle ciddi olduğunu gösteriyor.. Bu konuda sizlerde yorumlarınızı yazabilirsiniz..

Bunu Görmelisin!  Edho (Eşkıya) Façalılar Kimdir? Asıl Amacı Nedir, Kim için Çalışıyorlar?
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Sen Anlat Karadeniz Vedat Neden Diziden Çıktı Ayrıldı Geri Dönecek mi? (26 Yorum)

 1. Biran önce gebersin vedat iti onun gibiler geberip cehennemi boylasın

 2. Siz kafanizi yediniz ey senaristler ve yönetmenler. Dizini yüselden vedatdir. Ondan sonra hec bir farkli kötü kisi yerin veremez. Onsuz dizi hecnedir.

 3. Dizide vedat öldükden sora ben dizye bakmayacagam. Çünke ondan sonra ne kader kötü yeni xarekterli adam gelsede dizi elvelki gibi olmayacak100%. Sizi tavsiyem siz de qaradenize bakmayin. Dizi artik vedatdan sonre mantiksizder.

 4. Artik vedat öldekden sonra sen anllat qaradeniz pisder ve meraksizdir. Ben vedatdan sonra diziye100% bakmayacagim. Elvide qaradeniz!

 5. Vedat oldükden sonra ve diger yeni gelen rolda kötü adamlar onun yerini vere bilmezler. Aksi taksine dizi saçmalamis olur.

 6. Vedat dizide olmasa ve onun yerine baska xarakterli kötü biri gelse bu saçmadir. Çox uygun olayan seydir. Neden dizini bu qader senaristler kötü ediyorlar? Vedat ölüyorsa diziye çok kisi bakmaz. Bende bakmam. Lütfen vedat geri dönsün. Dizine yükselden o dur.

 7. Bilgiye göre vedati senaristler oldürecekler ve vedati diziden yok edecekler.vedat dizide kalsin O yeni gelen senaristler getsin. Neden dizini meraksiz ve mantiksiz ediyorlar?

 8. Vedat ölse ve dizide olmasa kötū bir dizi olur. Vedatin yerine bska kötü xarakterli pislik gelse dizi saçma ve mantiksizdir. Onsuz sen anlat qaradeniz heçnedir. Mehmed ali nuroglu diziden ayrilmasin . Gerekirse yönetmenler ve senaristler onu diziye geri qatarsinler. Yani grei çagirsinler.

 9. Vedat diziden getse ve onun yerine baska kötü xarakterli pislik gelse dizi artik saçma olur. Vedat olmasa dizi anlamsizdir.

 10. ZATEN MEHMET BEY E BU ROL TAM OLARAK YAKIŞMAMIŞTI MA DİZİYİ KENDİ GÖTÜRÜYORDU
  ULAŞ BEY DEYİL NE DİYİM DOGRU KARAR VERMİŞ MEHMET BEY DİZİDEN AYRILSIN

  • Sen düz de.iyorum. Vedat dizide olmasa ve ondan sıralı farklı kötü kişi gelerse , dizi menapoz ve anlamsızdır.

 11. Zaten diziler birinci sezon güzel oluyor ikinci sezonda eski tadı kalmıyor İnşallah Sen Anlat Karadenizde öyle olmaz eski tadında kalırsa iyi olur

 12. Hiç iyi olmamış bence Vedatsız dizimi olurmuş. Şimdi yeni Vedatmı gelecek yoksa o tamamen gittide başka bir kötümü gelecek düşün dur. Ama kötü bile olsa kimse onun yerini veremez iyi sinir ediyordu bizi gitmesin bence geri dönsün

Etiketler: Eklenme Tarihi: 12 Temmuz 2018