Sen Anlat Karadeniz Vedat Neden Diziden Çıktı Ayrıldı Geri Dönecek mi?

Merak ettiğiniz Sen Anlat Karadeniz Vedat Neden Diziden Çıktı Ayrıldı Geri Dönecek mi? konusu hakkında sizlere detaylı bilgiler vereceğiz. Öncelikle hoş geldiniz.

Sen Anlat Karadeniz de Sular Durulmuyor!!! Son olarak dizide kötü adam rolünde olan Vedat’ın ayrılık haberi geldi. Sen Anlat Karadeniz Vedat Neden Diziden Çıktı Ayrıldı Geri Dönecek mi? soruları şimdilik belirsiz olsa da sizlere sunacağımız bilgiler var. İşte bu konu hakkındaki haberimiz.

İlk olarak sizlere dizinin yönetmeninin işine son verildiği haberini verdik. Ardından senaristlerin diziden kovulduğu haberini yine sizinle paylaştık. Ancak diziden haberler geldikçe bizde sizlerle iyi kötü hepsini paylaşmak istiyoruz. Son gelen haber de aslında dizide kötü karkter olmasına rağmen hakkını verdiği için üzüleceğimiz bir oyuncuya ait..

Son olarak dizide VEDAT karakterini canlandıran Mehmet Ali Nuroğlu’nun kadrodan çıkartıldığı haberi internete düştü… Sanırım Osman Sınav diziden sıkıldı ve bir an önce bitsin diyerek elinden geleni yapıyor.. Peki Sen Anlat Karadeniz Vedat Neden Diziden Çıktı Ayrıldı Geri Dönecek mi? Cevap verelim : Henüz kimse bilmiyor neler olduğunu..

Sen Anlat Karadeniz Vedat Neden Diziden Çıktı Ayrıldı Geri Dönecek mi

Küçük bir hatırlatma henüz her iki taraftan da resmi bir açıklama gelmedi lakin Mehmet Ali Nuroğlu yani namı değer Vedat Sayar instagram sayfasindan dizi ile ilgili olan tüm fotoğrafları kaldırdı ve dizinin resmi instagram sayfasını takip etmeyi bıraktı.. Buda durumun kesinlikle ciddi olduğunu gösteriyor.. Bu konuda sizlerde yorumlarınızı yazabilirsiniz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Sen Anlat Karadeniz Vedat Neden Diziden Çıktı Ayrıldı Geri Dönecek mi? (3 Yorum)

  1. ZATEN MEHMET BEY E BU ROL TAM OLARAK YAKIŞMAMIŞTI MA DİZİYİ KENDİ GÖTÜRÜYORDU
    ULAŞ BEY DEYİL NE DİYİM DOGRU KARAR VERMİŞ MEHMET BEY DİZİDEN AYRILSIN

  2. Zaten diziler birinci sezon güzel oluyor ikinci sezonda eski tadı kalmıyor İnşallah Sen Anlat Karadenizde öyle olmaz eski tadında kalırsa iyi olur

  3. Hiç iyi olmamış bence Vedatsız dizimi olurmuş. Şimdi yeni Vedatmı gelecek yoksa o tamamen gittide başka bir kötümü gelecek düşün dur. Ama kötü bile olsa kimse onun yerini veremez iyi sinir ediyordu bizi gitmesin bence geri dönsün

Etiketler: Eklenme Tarihi: 12 Temmuz 2018