Sen Anlat Karadeniz Vedat Tahir’e Ne Anlattı Tahir Vedatı Neden Öldürmedi Vazgeçti?

Sen Anlat Karadeniz Vedat Tahir’e Ne Anlattı Tahir Vedatı Neden Öldürmedi Vazgeçti? Sen Anlat Karadeniz dizisinde Vedat’ı gemiye alan Tahir tam alnına silahı dayamışken neden öldürmekten vazgeçti. Sen Anlat Karadeniz dizisi 4 nisan yeni bölümünde Tahir Vedat’ı gemiye aldı. Onu ayağından astı ve tam öldürecekken olanlar oldu.

Vedat sana bir şey anlatacağım dedi. Vedat ne anlattıysa Tahir onu vuramadı. Sabah olup Nefes Mustafa ve Asiye de gemiye gelince Tahir gemiden indi. Nefes vurdun mu dedi. O sırada gemiden Vedat göründü. Vedat yine kendini kurtaracak ne sebep bulmuş olabilir? Sizce? Yoruma yazınız?

Tahir Nefes’e seni kurtaramadım beni affet dedi. O sırada polis geldi. Eyşan’da onlarla birlikteydi. Polis Vedat’ı öldürmeye teşebbüs etmekten polis tarafından tutuklandı ve gitti. Vedat ise son sözünü söyledi… Nefes,  Tahir’le vedalaştın şimdi de git oğlunla vedalaş dedi. Nefes bu sözlerin ardından ağlayıp Asiye’ye sarıldı. Bundan sonra neler olacak? Nefes’in elinden oğlunu da mı alacak Vedat?

Vedat bu kadar kötülük yaparken kazanıyor ya çıldırıyorum resmen. Hem şiddet uyguluyor hem eziyet her şey var. Ama senaristler yine onu kazanan yapıyorlar. İyi adamların kazandığı senaryolar istiyoruz.

Bir ihtimal daha olabilir, Vedat büyük ihtimal küçüklüğünde yaşadığı bir olayı anlatmış ve bunun kendini nasıl bir vahşiliğin içine sürüklediğini anlatıp, asıl suçlunun geçmişteki babası veya bir başkası olduğuna Tahiri inandırmış olabilir. Çocukluk yıllarında yaşamış olduğu travma nedeni ile oldukça zor anlarını anlatıp Tahirin vicdanen rahatsızlık duymasına ve onu öldürmekten vazgeçmesine neden olmuş olabilir.

https://www.youtube.com/watch?v=gDX0v2In_LU

https://www.youtube.com/watch?v=aLhW6cE_9Tg

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Sen Anlat Karadeniz Vedat Tahir’e Ne Anlattı Tahir Vedatı Neden Öldürmedi Vazgeçti? (11 Yorum)

  1. Yorumda bulunamayacağım çünkü aklıma herhangi bir şey gelmiyor .Vedat gibi bir insandan her şey beklenir.

  2. Sen Anlat Karadeniz Dizisi Tahir Karadeniz’in Fırtınası Olsa Bele Nefese Ve Aşkına Bağlı Vedatı Öldümemesi İyi Çünkü Vedat Kimi Birisi Karadeniz’in Gözeliyine Bağlı Birisinin Elinden Ölmesi Onu Vedat Yapar Tahir Kurtulaçak Bu Kurtuluş Mustafa’ya Bağlı Mustafa Abisine Umud Tahir Eleri Bağlı Aşkına Baxır Nefes İse Vedatın Gözlerine Baxır O Gözlerde Sadeçe Ölüm Görür

  3. Bence yiğit nefesin öz çocuğu değil.Nefes o ceza odasında doğum yaptıktan sonra bebeği öldü ve vedat da yerine başka bebek koydu.Aslında o bebek nefesin değildi.Vedat Tahire bunu söyledi

Eklenme Tarihi: 4 Nisan 2018