Sen Anlat Karadeniz Yan Gazlar Murat Kimdir Gerçek Adı Bilgileri

Sen Anlat Karadeniz Yan Gazlar Murat Kimdir Gerçek Adı Bilgileri… Sen Anlat Karadeniz dizisinde oyuncular çok dikkat çekiyor. Dizi de Yan gaz diyerek tabir edilen iki arkadaş var. İki arkadaş mahallenin çapkın delikanlıları. Genç ve yakışıklı oyuncularda merak edildi bu yüzden.

Sen Anlat Karadeniz dizisinde Yan gaz Murat ve arkadaşı dizide biraz sessiz olsalar da pazar yerindeki hareketleri ve Tahir’in yardımcıları gibiler ve oldukça dikkat çekiciler. Yan gaz olarak bilinen bu iki delikanlı dizinin en sessiz veya Karadeniz’in en sessiz sadık uşakları gibi rol alıyorlar Sen Anlat Karadeniz dizisinde..

Sen Anlat Karadeniz Yan Gaz Fatih vuruldu öldü müSen Anlat Karadeniz Yan Gazlar Murat ve Fatih Kimdir Gerçek Adı Bilgileri

Sen Anlat Karadeniz Yangaz Murat Öldü mü Vuruldu mu?
Sen Anlat Karadenizin 31. bölümünde 21 kasım çarşamba günü Yangaz sevdiğine yapılan işkencelere Vedatın şiddetine daha fazla dayanamadı ve bunu öğrenen Yangaz Murat eline silahı aldı Vedatı öldürmeye gitti. Ama Vedattan önce adamları çıktı karşısına.. Sen Anlat Karadeniz Yan Gaz Fatih vuruldu öldü mü Sen Anlat Karadeniz 21 kasımda Yan Gaz Fatih vuruldu öldü mü diziden çıkacak mı? Berrakın yürek yakan bakışları ile vurulma anı dizihaberi.tv de.. Not: Yangaz Fatih vuruldu ama ölmedi arkadaşlar, yeni bölümde hastaneye kaldırılıp sonra zamanla iyileşecek e diziye devam edecek.

İşte Sen Anlat Karadeniz YanGaz Fatihin vurulduğu sahne

Sen Anlat Karadeniz dizisinde Yangazlar olarak anılan Murat ve Fatih dizinin neşe kaynağı da diyebiliriz. Genç ve deli dolu oluşları çapkın oluşları ve de her kavganın olayın içinde olmaları onları seyirciye sevdirdi. Yangazlar’dan Murat Dağdevirenler’in kızı Hazar’dan hoşlanmaktadır. Ama Hazar onun çapkınlığından dolayı hem ona çok sinirlidir hem de o da Murat’ı sevmektedir. Bu yüzden de aralarındaki tatlı atışmalar sevildi.

Yangaz Fatih ve Murat Tahir’in sağ kolu. Nefes’i ve Yiğit’i Vedattan kurtarırken hep onun yardımcısı oldular. Tüm aksiyonda Yangazlar yer alıyor.

Dizideki yan gazlar hakkında detaylı bilgileri edindikçe sizlere buradan yazacağız. Sen Anlat Karadeniz Yan Gazlar Murat ve arkadaşı hakkında detaylar birazdan burada olacak. Bizi takip etmeye devam edin..

Sen Anlat Karadeniz dizisinde Yangaz Murat Kimdir? Yangaz Muratin gerçek adı Cem Anıl Kenar. Cem Anıl Kenar 1990 Ankara doğumlu. ODTU işletme mezunudur. Ilk kez Hayat Şarkısı dizisinde rol aldı. Daha sonra da Kehribar dizisinde oynadı. Instagram hesabıda @cemanilkenar

Yangaz Fatih Kimdir? Yangaz Fatihi de Furkan Aksoy canlandırıyor. Furkan Aksoy Kültür Üniversitesi mezunudur. Sen Anlat Karadeniz dizisi Furkan Aksoy’un ilk oyunculuk tecrübesi. İlk defa ekranda yer aldığı içinde hakkında çok fazla bilgi bulunmuyor. Yakışıklı ve genç oyuncunun yeni bilgileri ile de konumuz güncellenmektedir.

YORUMLAR

  1. Onları çok severim

  2. İyi bir bilgi verdinize çok eminim

  3. yangaz bitişik yazılır, anlamı haylazdır. düzeltelim.

  4. Yangaz murat kardeşime çok benziyo kardeşim vefat etti onu gordukçe aklima geliyo daliyorum,

  5. Gerçek hayatta nasıllar bilmem ama dizide muhteşem ikisi de oyunculuklarini çok beğeniyorum neşeli tipler hasta adamı diriltirler gülmekten öldürüyorlar beni. Tabi Asiye yi unutmamak gerekir oda nese kaynağı maşallah on numara beş yıldız bütün oyuncular Osman Sınav yapmış daha ne olsun.☺

  6. murat cok klas bir cocuk.odtlu olduguna sasirmadim:)

  7. Yangazlar dizinin neşe kaynakları, bayılıyorum onlara, nefesim daraldığında can veriyorlar esprileri ve hareketleriyle.

  8. Adamsınız be yangazlar adamdır çok doğru konuşuyorlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.