Sen Anlat Karadeniz Yeni Sezon Neden Başlamadı? SAK Kesin Başlama Tarihi Ne?

Sevilen dizi Sen Anlat Karadeniz Atv Yeni 2. Sezon Neden Başlamadı? SAK dizisinin yeni sezon Kesin Başlama Tarihi Ne? ATV ekranlarında reyting rekorları kıran Sen anlat Karadeniz dizisi 2. sezon neden başlamadı niçin yayınlanmıyor gibi soruları merak eden izleyiciler için bu konuyu açma gereği. Evet sen anlat Karadeniz dizisinin tanıtım fragmanları yayınlandı ancak yeni sezon henüz başlamadı. Peki sen anlat Karadeniz dizisinin yeni sezonu ne zaman başlayacak kesin tarihi belli mi bu konuda sizleri aydınlatmak istiyoruz.

2018 yılında Atv ekranlarında çarşamba günleri ekrana gelen ve reyting rekorları kıran Sen anlat Karadeniz dizisi çok sevildi, çok tutuldu. o kadar çok izlendi ki dizi Diriliş Ertuğrul efsanesini bile geride bırakarak reyting rekorlarını kırdı ve son 5 yılda en yüksek izlenme oranına ulaştı. bu reyting rekoru Sen anlat Karadeniz dizisinin hem konusundan hem de oyuncularının başarısından kaynaklanıyordu.

bu başarılı ilk sezondan sonra sen anlat Karadeniz dizisinin 2. sezonu oldukça merak içinde beklemeye başlandı. Hatta dizinin 2. sezon tanıtım fragmanları da yayınlanmaya başlandı. ancak dizinin kesin tarihi açıklanmadığı için sen anlat Karadeniz dizisinin anları 5 eylül çarşamba günü mü başlayacak yoksa 12 Eylül Çarşamba akşamı mı başlayacak diye merak içinde sorular sormaya başladılar.

Sen Anlat Karadeniz Yeni 2. Sezon Ne zaman başlayacak

Sen Anlat Karadeniz Yeni Sezon Neden Başlamadı? SAK Kesin Başlama Tarihi Ne?

Bizde bu konuda sizlere aydınlatma de sen anlat Karadeniz dizisinin yeni sezonunun ne zaman başlayacağını ATV’den aldığımız kesin bilgilerle sizlere de etmek istiyorum. Sen anlat Karadeniz dizisi tahmin edildiği üzere 12 Eylül’de değil 19 Eylül Çarşamba akşamı ATV ekranlarında başlaması bekleniyor.

Özellikle güçlü ve sezonundaki başlamak isteyen diziler okulların açılmasını beklediği için sen anlat Karadeniz dizisi de Okulların açıldığı 17 Eylül’den sonraki ilk Çarşamba olan 19 Eylül Çarşamba akşamı yeni sezon tarihi olarak belirledi. hernekadar izleyenler sabırsızlanan daha erkenden diziyi görmek isteseler de sen anlat Karadeniz’in 2. sezon tarihi kesinleşti ve 19 Eylül Çarşamba olarak ATV tarafından belirlendi.

Sen Anlat Karadeniz Yeni Sezon Neden Başlamadı

Bizde merak eden izleyicileri ve ATV ekranlarında Sen anlat Karadeniz’in yeni sezonunun ne zaman başladığını merak edenler ve öğrenmek isteyenler için bir kez daha tekrarlamak istiyoruz. Atv ekranlarında çarşamba Akşamları yayınlanan reyting rekortmeni Sen anlat Karadeniz dizisi yeni 2. sezonu ile 19 Eylül 2018 çarşamba akşamı Atv’de izleyicisiyle buluşacak. şimdiden iyi bir sezon geçirmesini ister Hepinize iyi seyirler dilerim.

Bu arada sen anlat Karadeniz dizisinin yeni sezon oyuncularını diziye yeni katılan oyuncuların kimler olduğunu merak ediyorsanız sitemizde bulunan Sen anlat Karadeniz dizisinin kategorisine tıklayabilir ve yeni sezonda Sen anlat Karadeniz dizisinin nerede çekildiğini yeni sezondaki şarkıları müzikleri kısacası sen anlat Karadeniz’in yeni sezonlarda dair herşeyi sitemizde bulabilirsiniz, hoşçakalın..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Sen Anlat Karadeniz Yeni Sezon Neden Başlamadı? SAK Kesin Başlama Tarihi Ne? (1 Yorum)

  1. neymiş ben tahirsiz yapam diye suya atlıyor ya çocukları onları düşünmüyor bari diziyi çekerken hatalı çekmeyin

Eklenme Tarihi: 5 Eylül 2018