Sen Anlat Karadeniz’in Yeni Gözdesi Hazan Kim? Nefes’in Yerine Mi Geçiyor?

ATV’nin reyting rekortmeni dizisi Sen Anlat Karadeniz son günlerde yeni bir iddia ile çalkalanıyor. Sevilen dizide başrol oyuncusunun değiştirdiği öne sürüldü. Dizinin hayranları tarafından bu iddianın gerçeklik payı merak edilirken, Sen Anlat Karadeniz Hazan karakteri diziye girdikten sonra iddialar güçlenmeye başladı. Peki, Sen Anlat Karadeniz Kazan kim? İrem Helvacıoğlu Sen anlat Karadeniz dizisinden ayrılacak mı?

ATV’de yayınlanan Sen Anlat Karadeniz dizisinde İrem Helvacıoğlu’nun Hayat verdiği nefes karakterinin diziden ayrılacağı iddiaları gündeme bomba gibi düştü. İzleyiciler bu iddiaların şokunu yaşarken diziye Sen Anlat Karadeniz Hazan karakteri dahil oldu. Hazan ve Tahir arasındaki yakınlaşma ayrılık iddialarına daha da güçlendirirken, Nefes’in kıskançlığı da yeni bölümleri damga vurdu.

Yeni Başrol Hazan Mı?

İzleyicilerin en çok merak ettiği sorulardan biri ise Hazan karakteri Sen anlat Karadeniz dizisinin başrolü olacak mı? Şu anda dizinin yayınlanan bölümlerinde bu soruya net bir yanıt vermek ne yazık ki mümkün görünmüyor. İrem helvacıoğlu’nun daha önce yayınlanan O Ses Türkiye yılbaşı özel programına katılması yapımcı ile arasında sorun yaşanmasına neden olmuştu. Son dönemlerde gündeme gelen başka bir iddia ise İrem helvacıoğlu’nun sette bir tartışma yaşadığı ve bu nedenle diziden ayrılacağı yönünde. Fakat bunların şu anda sadece bir söylenti olduğunu unutmamak gerek.

Sorun Çözülmezse Hazan İle Tahir Hikayesi Başlayabilir

İrem Helvacıoğlu ve ekip arasındaki suların durulmaması durumunda Hazan ile Tahir hikayesi başlayabilir. Ancak sorun halledilirse, Sen Anlat Karadeniz Hazan karakteri, sadece Nefes’in kıskandığı bir kadın olarak kalacak.

Sen Anlat Karadeniz Hazan Kim?

Sen anlat Karadeniz Hazan karakteriyle ekrana gelmeye başlayan Gülperi Özdemir de son dönemlerde izleyicilerin ilgisini çekmeye başladı. Gülperi Özdemir kimdir? Sen anlat Karadeniz Hazan kim gibi soruların yanıtını izleyiciler internet üzerinde arıyor. Kanal D ekranlarında yayınlanan tutsak dizisi ile ekranlara gelen güzel oyuncu 1990 yılında Almanya’nın Frankfurt kentinde dünyaya geldi. Başarılı oyuncu üniversite eğitimini yurtdışında tamamladı ve ABD Truman State University mezunu.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.