Sen İste Yeter 4 Ağustos Ayçanın Doğumgününe Aykut Neden Gelmedi? Aykutun Annesi İstemedi

Sen İste Yeter 4 Ağustos Ayçanın Doğumgününe Aykut Neden Gelmedi?… Sen İste Yeter programının konuğu Ayça. Ayçayı hepimiz Kısmetse Olur programından tanıyoruz. Ayçanın bugün doğumgünü. Ayçanın doğumgünü canlı yayına denk gelince de büyük bir kutlama hazırlandı.

Ayçanın doğumgününü stüdyodaki herkes kutladı. Ayçanın sevgilisi Aykut Alagöz’de canlı yayına telefonla bağlandı ve doğumgününü kutladı. Programa gelecek diye beklerken Aykut işlerinden dolayı gelmediğini söyledi. Ayça ise gelmeme sebebin Annen diyerek Hande Ataizi’ne durumu açıkladı.

Annesinin AYçayı istemediğini söyledi. Ayça ve Aykut 10 aydır birlikteler. Hande Ataizi ‘ Bu iki insan birbirini seviyor anne faktörü de ikna edildiğinde evlendiklerinde evleri benden.’ dedi. Hande Ataizi’nin bu sözüne karşılık herkes alkışlarken Ayça ve Aykutta sevindi tabi.

Hande Ataizi bu sorunu çözer ve Aykutun annesini ikna ederse yakında Ayça evlenir Aykut’la. Siz ne düşünüyorsunuz? Ayça’yı kabul etmeme sebepleri Ayçanın Aykuttan büyük olması, Ayçanın daha önce evlilik yapması ve Kısmetse Olurda birçok ilişki yaşamış olması olabilir..

YORUMLAR

  1. K.o. Da da istenmeyen gelindi simdi buraya da cikip istenmeyen gelin oldugunu soyluyor o zaman ekrana cikacagina gitsinde sevdiyi adamin annesine kendini sevdirsin ekrana cikarak annesi onu sevib kabullenmez daha da uzaklasir eeee akli olsa orda isi ne

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.