Sen İste Yeter Adnan ve Didem Barıştı Mı Didem Geldi Mi?

Sen İste Yeter Adnan ve Didem Barıştı Mı Didem Geldi Mi?… Sen İste Yeter programına katılan Adnan’ın ayrıldığı sevgilisi Didem canlı yayına bağlandı. Didem ayrıldığına üzgün olduğunu belirtti. Aralarındaki anlaşmazlıkları anlattılar. Adnan baştan beri iyi şeyler de kötü şeyler de yaşadık dedi.

Adnan olanları anlattı. Ayrılmayı iki aydır düşündüğünü Didemi de hazırladığını söyledi. Ama Didem bundan haberi olmadığını söyledi bilseydi kendini hazırlayacağını söyledi. Adnan çok sinirliydi. Çünkü Didemin herkesi doldurduğunu ve tüm fanların kendini rahatsız ettiğini söyledi.

Didem haksız yere terkedildiğini anlattı. Adnan’sa her suçlamanın altından kalktı konuştu da konuştu. Sen İste Yeter programında Adnan yer alır mı artık bilmiyoruz. İstemiyorum dedi ama Hande Ataizi Adnan benim yorumcum onu savunmak zorundayım dedi.

Hande Ataizi Adnanın bu programda yer almasını istediğini söyledi. Sizce hangisi doğru? Adnan ve Didem arasında yaşanan aşka inanan bunca fan üzüldü? Bundan sonra ne olacak? Adnan programa devam edecek ama Didem bağlanmak isterse de artık ya bağlamazlar ya da Didemi haksız çıkarırlar? YORUM SİZİN…

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Sen İste Yeter Adnan ve Didem Barıştı Mı Didem Geldi Mi? (1 Yorum)

  1. Dadid zaten baştan beri belliýdi bitejegi ne ýalan söýlin sevindim çünki adnan daha iýlerine laýyk haýatda başarylar ADOŞ

Eklenme Tarihi: 9 Ağustos 2017