Sen Sev Yeter 236. Bölüm Fragmanı, Neler Olacak Tüyolar 16 Mayıs

Kanal 7 gece dizisi 24:50 de yayınlanıyor. Sizlere internette ilk Sev Sev Yeter 236. bölüm fragmanı yayınlamanın gururunu yaşıyoruz. Sizlere Sen Sev Yeter 16 mayıs bölümünde neler olacak ilk tüyoları verelim. Gelecek bölüm neler mi olacak ?

Sen Sev Yeter 236. Bölüm Fragmanı, Neler Olacak Tüyolar 16 Mayıs

Kritik noktada biten 15 mayıs bölümünden sonra Sen Sev Yeter 16 mayıs neler olacak ilk tüyolar ne konumuzun devamında. Ashok ve Shagun uzun zamandan beri Mani’yi Raman’a düşman etmeye çalışıyordu. Planları sonunda oldu ve Mani artık Raman’a karşı kötü düşünmeye başladı. Raman kendisine iftira atanın Mani olduğuna inandı. Mani öfkesinden Adita’ya yaptıkları ile dizinin konusu oldu. İshata ise Adita’yı durdurmaya çalıştı ama Adita çok sinirlenmiştir.

Sen Sev Yeter 16 Mayıs

Raman Adita’nın yalan konuştuğunu öğrenmiş İshata’ya çok kızmıştır. İshata ise yalanının ortaya çıkmasından dolayı kendisini savunamamıştır. Raman ve Mani arası ciddi derecede açılır. Dizinin diğer tarafında ise Adita ve Alya arasında düşüncesel yakınlaşma başlar. Duyguları karşılıklı ilerler Sen Sev Yeter 236. bölüm özeti içerisinde bakın başka neler oldu. Raman tabi ki bu ilişkiye karşı çıkmıştır. Ancak duyguların önüne geçebilecek mi? Raman İshita’yı bir karar vermesi için zorlar. İshita çocuğunun üzülmemesi için karar verecektir.  Sen Sev Yeter 236. bölüm içinde İshita kararını Raman’a nasıl açıklayacak onun isteklerini nasıl geri çevirecek ?

Sen Sev Yeter 236. bölüm özeti

Aşk ve sevgiye uzak bir evlilik hikayesini konu anlatan Sen Sev Yeter 236. bölüm fragmanı yayınlandı. Sen Sev Yeter 16 mayıs neler olacak özeti şeklinde yayınladık. Sizlerin dizi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. dizihaberi.tv sitemizde her dizinin ilk haberini ve gelecek setten hiç bir yerde yayınlanmamış haberleri vermeye devam ediyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 16 Mayıs 2019