Seni Kimler Aldı Dizisi Neden Yok Bitti mi Erken Final mi Yapıyor?

Çok büyük umutlarla başlayan yeni dizilerden biri olan Seni Kimler Aldı Dizisi çok iyi başlayamadı ekran macerasına. Reytingleri çok kötü gelen Seni Kimler Aldı dizisi için tehlike çanları çalmaya başladı. Çok yakında Seni Kimler Aldı Neden Yok Bitti mi Erken Final mi Yapıyor? sorularını duyabiliriz.

Karosu oldukça zengin olan hatta uzun süre dizi sektöründen uzak olmasına rağmen bu dizi için ikna edilen Serhan Yavaş ile birlikte Fulya Zenginer, Duygu Yetiş, Yiğit Kirazcı gibi oyuncuların olduğu dizinin ilk haftalarda aldığı reyting oranları hem oyuncularda hem yapımcıda hemde kanalda hayal kırıklığına neden oldu.

14 Mayıs 2017 pazar akşamı 2.61 oranında total reyting alan ve ancak 9. olan Seni Kimler Aldı Dizisi kendi gününde önemli bir dizi olmamasına rağmen Savaşçı dizisi karşısında önemli bir hezimet aldı. Benzerleri çok olmasına rağmen Savaşçı dizisinin bu kadar çok tutulup sevilmesinden dolayı yanlış gün tercih edildi diyenler sanırız haklılar.

Ayrıca artık insanlar bu kadar çok dizi kirliliğinin içinde sıra dışı şeyler görmek istiyorlar bence. Klasikleşen aşk hikayeleri veya zengin fakir kavramları artık güncelliğini çoktan kaybetti. Onun yerine İçerde gibi gerçekçi merak edilen diziler, yada Aşk ve Mavi gibi halkın içinden sesler olunca biraz daha insanlara ve topluma hitap etmesi kolaylaşıyor dizinin. Galiba Seni Kimler Aldı Dizisi bu sinerjiyi bir türlü yakalayamadı.

Seni Kimler Aldı düşük reytingler almaya devam ederse kısa sürede final yapar gibi geldi bize. Oyuncularının ayrı ayrı kaliteli olması güzel ama iyi bir kombinasyon oluşturamayınca maalesef yeterli olmuyor iyi oyuncular.. Özellikle Serhan Yavaş ve Fulya Zenginer için kısa sürede final yaparsa üzücü bir deneyim olacak bu dizi.

Sizlerde bu konuda düşüncelerinizi bize yazıp patlaşın lütfen. Seni Kimler Aldı Dizisi bitmeli mi final yapmalı mı? Yoksa devam edip yaz sezonu boyunca izleyicisi artar mı? Yorum ve görüşlerinizi merak ediyoruz. Lütfen dizi hakkındaki bilgilerinizi bizimle paylaşın..

https://www.youtube.com/watch?v=wbIFgJhKXBQ


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Seni Kimler Aldı Dizisi Neden Yok Bitti mi Erken Final mi Yapıyor? (6 Yorum)

  1. No 309bitsin artiq.Yaz boyu devam etmesi sacmaliq.boylece diziden nefret etdim. Artiq yeter bitsin canimiza ta ketti.

Eklenme Tarihi: 19 Mayıs 2017