Seni Kimler Aldı Dizisi Tutuldu mu İzlendi mi Beğenildi mi? (Atv)

30 Nisan Pazar akşamı başlayan Seni Kimler Aldı Dizisi Tutuldu mu İzlendi mi Beğenildi mi? sorusu en merak edilen konulardan biri oldu. (Atv) de ekrana gelen dizinin ilk bölümü hem izleyenler hemde yapım ekibi ve oyuncular tarafından da canlı olarak takip edildi televizyon kanalından. Peki dizi nasıl bir tepki aldı?

Seni Kimler Aldı Dizisinin ilk yorumları olumlu oldu. İzleyenler diziyi genel olarak beğenirken daha yüksek reytingleri neden alamadığı ise farklı şekilde yorumlandı. Dizi ilk bölümü ile Total reyting sıralamasında 10. sırada yer bulurken, AB grubundaki reytinglerde ise 21. sırada yer aldı.Son olarak farklı bir reyting zamanlama ölçümü olan  ABC1 reytinglerinde ise 15. sırada yer alan dizinin sıralamasına farklı yorumlar geldi.

 

Uzun bir aradan sonra Fulya Zenginer ve Serhan Yavaş gibi özel isimleri kadrosuna katarak güçlü bir ekip çıkaran Seni Kimler Aldı Dizisinin daha yüksek reytingler alması için önümüzdeki 3 hafta çok önemli. Dizide cok iyi bir rolü olan ve uzun süredir ekranlardan uzak duran Serhan Yavaş Unutulmaz dizisinden sonra ilk kez önemli bir yapımda rol aldı.

İzleyici olarak Seni Kimler Aldı Dizisini sizler nasıl buldunuz? Senaryo ve oyunculukları beğendiniz mi? Daha çok izlenmesi için neler yapılabilir dizi ile alakalı? Lütfen sizde dizi hakkındaki yorum ve görüşlerinizi aşağı yazınız.. Seni Kimler Aldı tutarmı devam eder mi yoksa kısa sürede final yaparak veda mı eder ekrana?

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.