Connect with us

Dizi Haberi

Seni Kimler Aldı Dizisi Varmı Yokmu Bitti mi Neden Yayınlanmıyor? 25 Haziran

Bayram arefesi öncesinde merak edilen dizi ve programlar varmı yokmu yayınlanacak mı 2017 ramazan bayramı dolayısı ile hangi diziler olmayacak hepsini sizlere yazacağız. ATV’nin sevilen dizisi ”Seni Kimler Aldı” bu hafta 25 Haziran pazar akşamı ekrana gelmeyecek!

Seni Kimler Aldı Dizisi Varmı Yokmu Bitti mi Neden Yayınlanmıyor 25 Haziran Pazar: Yapımcılığını Pastel Film’in yaptığı sevilen dizi Seni Kimler Aldı son bölümü ile nefesleri kesmiş ve oldukça sevilmişti. Seni Kimler Aldı dizisinin başrollerinde Fulya Zenginer, Duygu Yetiş, Yiğit Kirazcı ve Serhan Yavaş’ın yer alıyor.

Bu güzel dizi 25 Haziran pazar günü Ramazan Bayramı nedeniyle ekrana gelmeyecek. Dizi, saat 21.50’de kolaj bölümüyle izleyiciyle buluşacak. ”Seni Kimler Aldı” yeni bölümüyle 2 Temmuz Pazar akşamı ATV’de! Sizce Seni Kimler Aldı dizisi sevildi mi? Bitmesini ister misiniz yoksa yaz boyu devam etsin mi?

Continue Reading
Bunları da seversin..

1978 Yılında Kayseri'de doğru. Gazi Üniversitesi Eğitim fakültesinde lisans ve Sosyal bilimler Enstitüsünde yüksek lisansını tamamladı. Uzun süredir habercilik üzerine çalışmalar yürütüyor. Yaşam felsefesi ise ''Cümleler doğrudur sen doğru isen, doğruluk bulunmaz sen eğri isen''..

Yorum için TIKLA

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bunlara baktın mı Dizi Haberi

To Top