Serdar Ortaç Chloe Loughnan Neden Boşanıyor?

Serdar Ortaç Chloe Loughnan neden boşanıyor yakışıklı sanatçı ve güzel eşi neden ayrılık kararı aldı? Hiçbir yerde bulamayacağınız sırları haberimizin detaylarında bulabilirsiniz. Gerçek nedeni nedir boşanmayı kim istedi hepsi haberimizin detaylarında.

Serdar Ortaç Chloe Loughnan Neden Boşanıyor ?

Serdar Ortaç Neden Boşanıyor ?

Ünlü şarkıcı güzel eşi ile 2014 yılında muhteşem bir düğün yaparak evlenmişti. Güzelliği ile ülkemize renk katan Chloe Louhnan İrlanda vatandaşı. Aynı zamanda ülkemizde oyunculuk ta yapmış özellikle Sinyalciler filminde oynamıştı. Flaş ayrılık kararı veren ikili magazin dünyasına bomba gibi düştü. İşin aslı çok başka idi.

Serdar Ortaç Neden Boşanıyor ?

Serdar Ortaç Chloe Loughan’dan Boşanmak İstiyordu

Serdar Ortaç’ın avukatına daha önce de dilekçe verdiğini bu ayrılığı daha önce yaşamak istediğini sizlere söyleyebiliriz. Bu konuda Serdar’ın taraf ve öncülük ettiği bir ayrılık konusu yaşıyoruz. 1992 doğumlu 27 yaşındaki genç ve güzel eşi ile başta kültür farklılıkları nedeni ile ayrılıkları ön plana çıkıyor. İkinci yardımcı konu ise ikilinin arasındaki yaş farkının da oluşu isteklerin ve bakış açılarının farklı oluşu onları ayırmaya yetiyor. Kesin olarak mahkemeye intikal eden konu artık anlaşmalı boşanma olarak sonuçlanıyor. Chloe her ne kadar evliliğin bitmesini istemese de artık o da pes etmiş durumda. Serdar Ortaç’ın yeni sevgilisi kim olacak sizce ?

Serdar Ortaç Chloe Loughan’dan Boşanmak İstiyordu

Serdar Ortaç Chloe Loughan neden boşanıyor boşanmayı kim istedi Chloe Loughan ülkesine geri mi dönecek nerede yaşayacak yeni sevgilisi kim olacak hepsini bu konumuzda yazacağız. Bizi takip etmeye devam edin.

Serdar Ortaç Chloe Loughan neden boşanıyor
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , Eklenme Tarihi: 8 Ağustos 2019