Serenay Sarıkaya Fi’den Sonra Yeni Sezonda Hangi Dizide Oynayacak 2017-2018

Sevilen oyunculardan biri olan ve her oynadığı dizi ile özdeşleşen oyuncularımızdan biri olan Serenay Sarıkaya dan yeni haberler var. Puhu TV’nin sevilen dizisi ”Fİ”den şok ayrılık yaşandı ve Fi den Çi serisi ile yola devam edecek olan yapımdan Serenay Sarıkaya ayrıldı.

Serenay Sarıkaya Fi’den Sonra Yeni Sezonda Hangi Dizide Oynayacak 2017-2018: Yapımcılığını Ay Yapım’ın yaptığı Fi dizisi yönetmenliğini Mert Baykal’ın, senaristliğini ise Nükhet Bıçakçı’nın üstleniyordu Fi dizisinin. Sadece internet üzerinden Puhu tv de yayın yapan ve oldukça merak edilen Fi dizisi kadrosu oldukça zengindi.

Fi dizisinin başrollerinde Ozan Güven, Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsür, Berrak Tüzünataç, Büşra Develi, Tülay Günal ve Osman Sonant yer alıyor. Yeni gelen dizihaberine göre Serenay Sarıkaya Fİ’nin yeni sezonunda sadece 4 bölüm rol alacak ve daha sonra dizideki rolü bitecek. Çi ve Pi de yer almayacak.

Fi dizisinin Başrol oyuncularından biri olan Ozan Güven dizinin yeni sezonunun Eylül’ün ilk haftasında başlayacağını duyurmuştu. Serenay Sarıkaya Fi’den Sonra Yeni Sezonda nasıl bir dizide rol alacak Fi bitince çi ve pi dizilerinde oynamayacak olan Serenay Sarıkaya yeni sezonda yeni bir dizi ile ekrana dönmesi bekleniyor.

Sosyal medyada dillendirilen bir iddiaya göre Medcezir dizisinde birlikte başarıyla rol aldığı ÇAĞATAY ULUSOY İLE AY YAPIMIN YENİ DİZİSİNDE ROL ALAMA İHTİMALİ ÇOK YÜKSEK OLAN Serenay Sarıkaya şimdilik her hangi bir açıklama yapmadı. Sizce Serenay Sarıkaya ile Çağatay Ulusoy aynı dizide rol alması güzel olur mu uyumlu olurlar mı? Yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz..

YORUMLAR

 1. İnşallah Çağatay Ulusoy ile birlikte oynarlar

 2. Eset çok güzel olurdu

 3. Bence müthiş bir uyum olurdu aralarında medcezir dizininde onlar sayesinde yükselişe geçmişti severek izledik zaten

 4. İnşaallah Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya tekrardan yeni bir dizi cekerler

 5. Harika olur medcezir de birbirlerine çok yakisiyolardi yeni bir dizide onları beraber görmek hayranlarını mutlu edeceğinden eminim

 6. İnşallah medcezir benzeyen bir dizi olur Çağatay ulusoy ve Serenay Sarıkaya inşallah yeniden bir dizi cıkarırlar

 7. Evet çok uyumlu olurlar ikisi ayni dizide partner olsalar çok sevinirdim.

 8. EVET tünku olar beraber çok yetenekliler

 9. Çooooookkk guzel super olur ya

 10. bence de guzel olur…

 11. Tabiki uyumlu olurlar ve cok guzel olur ama ikisi yeniden ayni dizide yer almazlar bence cunki eski sevgililer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.