Serenay Sarıkaya Yeni Dizisi Filmi Hangisi? Oynadığı Müzikal? 2019-2020

Serenay Sarıkaya yeni Sezon Hangi Dizide Filmde oynayacak? Güzel oyuncu Fi dizisinden sonra yeni bir dizide oynayacak mı? Oynadığı film ve dizilerde kendisinden söz ettiren Serenat Sarıkaya’nın 2019-2020 projeleri neler? Tüm bu bilgiler yazımızda…

Serenay Sarıkaya Yeni Dizisi Filmi Hangisi - Oynadığı Müzikal 2019-2020 - dizihaberitv

İddaalı yapımların başrol oyuncuzu genç ve güzel oyuncu Serenay Sarıkaya oynadığı dizilerde her zaman kendisinden söz ettirmeyi başardı. Puhu TV’de yayınlanan “Fi” dizisinden sonra yeni bir dizi projesine başlamayan Serenay Sarıkaya’nın 2019-2020 projeleri nedir? Bunları beraber inceleyelim, ne dersiniz?

Serenay Sarıkaya’nın 2019-2020 Projeleri Nedir?

Serenay Sarıkaya, “Fi” dizisi bittikten sonra “Alice” müzikaline başladı. 2019-2020 yeni sezonu için kendisine “Kurşun Orhan” dahil 6 dizi projesinden teklifler gelsede hiçbirisini kabul etmedi. Serenay Sarıkaya, Eylül 2019’da tekrar başlayacak olan “Alice” müzikalinde rol almaya devam edecek.

Yeni bir Film’de Oynayacak mı?

Serenay Sarıkaya, 6 diziyi reddetti ama film önerisini geri çevirmedi. Çekim hazırlıkları devam eden “Bergen” filminde rol almayı kabul etti.

Bergen Filminin Konusu Nedir?

Serenay Sarıkaya Yeni Filmi Acıların Kadını Bergen - dizihaberitv

‘Acılarını Kadını’ olarak bilinen şarkıcı Bergen’in üzücü hayat hikâyesini konu alacak olan “Bergen” filminin çekimleri 2019 yılında başlayacak. Filmde Bergen’in gençliğini, son dönemin en cezur ve güzel oyuncularından Serenay Sarıkaya canlandıracak.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 20 Ağustos 2019