Serenay Sarıkaya Yeni Sezon Hangi Dizide? Kiminle Başrolde 2017-18

Serenay Sarıkaya Yeni Sezon Hangi Dizide? Kiminle Başrolde 2017-18… Serenay Sarıkaya.. İddaalı yapımların başrolü genç ve güzel oyuncu olan Serenay Sarıkaya oynadığı dizilerde her zaman kendisinden söz ettirmeyi başardı. Peki Serenay Sarıkaya kimdir? Bilgilerini ve rol aldığı dizi filmleri hatırlayalım;

Serenay Sarıkaya 1 Temmuz 1991 doğumlu. Antalyalı ve Liseden sonra Sinan Çetinin yapım şirketinde oyunculuk eğitimi aldı. Avrupadaki güzellik yarışmasında Türkiyeyi temsil etti. Miss Turkey yarışmasında 2. oldu ve bu galibiyeti ile ajansların dikkatini çekti dizilerin filmlerin aranan ismi oldu. İlk filmi de 14 yaşındayken rol aldığı Şaşkın filmi oldu.

2008 yılında Peri Masalı, 2008 Paramparça Aşklar, 2010 Limon Ağacı, 2008-2010 Adanalı, 2010 Lale Devri,  2013 Medcezir- 2017 Fi… Her yapımda Serenay Sarıkaya kendini göstermeyi başarmıştır.

Son olarak rol aldığı Fi dizisi televizyonda yayınlanmadı. İnternet üzerinden yayınlanmasına rağmen hikayesi ve oyuncuları ile tıklanma rekoru kırdı. Online dizi özelliği ile Fi dizisinde Serenay Sarıkaya Duru adlı bir balerini canlandırıyor. Bunun içinde bale ve jimlastik dersleri alıyordu.

Serenay Sarıkaya Fi dizisinden sonra hangi yapımda rol alacak? Fi dizisi hala yayında ve bundan sonra hangi dizide rol alacak henüz belli değil. Fi dizisinin devamı olan Çİ Pİ dizileri yayınlanırsa eğer muhtemelen bunlarda rol alacaktır Serenay’da.

Serenay Sarıkaya 2017 2018 sezonunda hangi rolde oynayacak? Hangi yapımda göreceğiz? Fi dizisinden sonra Serenay Sarıkaya’yı hangi dizide görmek istersiniz? Yada yeni bir yapım olursa rol arkadaşı kim olsun istersiniz yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Serenay Sarıkaya Yeni Sezon Hangi Dizide? Kiminle Başrolde 2017-18 (1 Yorum)

Etiketler: Eklenme Tarihi: 11 Mayıs 2017