Servet Dizisi Ferah Kimdir Gerçek Adı Bilgileri Oynadığı Diziler

Servet Dizisi Ferah Kimdir Gerçek Adı Bilgileri Oynadığı Diziler? Servet dizisi perşembe akşamı Show tv ekranlarında yayınlanmaya başladı. Dizinin başrol oyuncusu olan Ferah Feza’yı Bahar Şahin canlandırıyor. Bizlerde hem size dizinin konusu ve Bahar karakteri hakkında bilgi vermek istedik. Bahar Şahin Servet dizisinde Feza karakterini canlandırıyor.

Ferah 18 yaşını doldurunca büyüdüğü yurttan ayrılmak zorunda kalır. Ama onun da bilmediği büyük bir ailesi vardır. Dizi de Can Yiğit’i canlandıran Yusuf Çim’de Ferah gibi kimsesizdir. Ancak ülkenin en iyi iş adamlarından birisi ona babalık yapmıştır adeta. Can Yiğit ülkenin en büyük ailelerinden birisini yöneten bir evlat olmuştu. Fettah Holding sahibi olan Kudret Ferah torunu olan Ferah’a mirasını bırakmak ister ancak onun gerçek kimliğinden kim olduğundan haberdar değildir.

Ferah Canla tanışır ve ikisi de bu dev servetin kavgasının ortasında kalırlar. Can Ferah için hayatı boyunca sahip olduğu her şeyden vazgeçip herkesi karşısına alacaktır. Can ve Ferah birbirine tutulur ve birbirlerini yaşatmak için çok büyük bir fedakarlık gerekiyordu. Bu sınavı nasıl verecekler göreceğiz. Servet dizisi konusu bu şekilde. Dizinin başrol oyuncusu olan Bahar Şahin kimdir? Bilgilerini sizlerle paylaşalım.

Bahar Şahin 1997 doğumludur. Aslen Artvinli olsa da Ankara doğumludur. Ankara da eğitim görürken tiyatro çalışmalarına katılmıştır. Ankara Altındağ Gençlik Merkez’inde tiyatro ekibine katılır. İstanbul’da çıktıkları bir akşam yemeğinde yapımcı Arzu Eğmir ile tanışır ve şans eseri O Hayat Benim dizisinde rol alır. Genç ve güzel oyuncunun rol aldığı diziler ve filmler; Pepee Birlik Zamanı filminde Lİko’yu seslendirmiştir. Ardından Lise Devriyesi, Oha Diyorum filmi, Kayıtdışı dizilerinde rol aldı.

Genç ve güzel oyuncu Bahar Şahin yeni dizisi Servet’te de başarılı olacağından eminiz. Kendisine başarılar diliyoruz.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.