Servet Dizisi Mucize Şarkısı Bir Gün Gülersin Bir gün Ağlarsın sözleri kim söylüyor

Show tv de 12 nisan perşembe akşamı başlayan Servet dizisinin fragmanında yep yeni bir şarkı çalıyor. Servet Dizisi tanıtım fragmanında çalan Mucize Şarkısı sözleri kim söylediği ve müziğin tamamı ile dizihaberi.tv sitemizde sizlerle buluşuyor. Servet Dizisi Hayat biraz gülsün diye Günah değil ayıp ne de Tanrım bize mucize diye devam eden şarkının tamamı da sitemizde yerini aldı.

Servet dizi müziği Bir Gün Gülersin Bir gün Ağlarsın şarkısı sözleri nasıl bu şarkıyı kim söylüyor diye merak edenler için detaylı bir içerik hazırladık. Bu içeriğimiz de hem dizide çalan şarkıyı hemde Servet Dizisi bir Mucize tanrım Şarkısı Bir gün bulursun kendini yerde, Melek de olsak şeytan da olsak diye devam eden şarkıyı söyleyen kim diye merak ederseniz Gülay söylüyor, ama dizi için yeni bir seslendirme yapılmış ve sözlere yeni bir anlam kazandırmış. İşte o şarkının sözleri:

Servet Dizisi Bir mucize tanrım bize Şarkısı Bir Gün Gülersin Bir gün Ağlarsın sözleri

Bir gün gülersin, bir gün ağlarsın
Bir gün bulursun kendini yerde
Ama belli olmaz, hayat bu inanılmaz
Zengin de olsak aynı fakirde
Bir mucize tanrım bize
Hayat biraz gülsün diye
Günah değil ayıp ne de
Tanrım bize mucize

Melek de olsak şeytan da olsak
Toprak da olsak aynı ateşte
Bir mucize tanrım bize
Hayat biraz gülsün diye
Günah değil ayıp ne de
Tanrım bize mucize

12 Nisan perşembe günü show tv de başlayacak olan Sevet dizisinde çalan şarkının fragmanı aşağıda. Onun altında da şarkının tamamını dileyebilirsiniz… Servet Dizisi Bir mucize tanrım bize Şarkısı Bir Gün Gülersin Bir gün Ağlarsın müziğin olduğu fragman:

Servet Dizisi Günah değil ayıp ne de Tanrım bize mucize şarkısının tamamını buradan dinleyebilirsiniz.. Sizlerde şarkı hakkındaki yorum ve görüşünüzü Servet dizisinin tutup tutmayacağı hakkındaki fikrinizi bize yazabilirsiniz..

https://www.youtube.com/watch?v=g0YriWaiqJk

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.