Servet Dizisi Nerede Çekiliyor Seti Nerde Bilgileri

Servet Dizisi Nerede Çekiliyor Seti Nerde Bilgileri… Servet dizisi Show tv nin yeni sezon iddaalı dizileriden birisi. Ortaks Yapım Servet dizisinin yapımcılığını üstleniyor. Servet dizisi showtv de yayınlanacak peki ne zaman başlayacak? Servet nerede çekilecek? Servet dizisi çekim yeri setinin adresi neresi?

Show tv yeni sezon projesi Servet dizisi mart ayında yayınlanmaya başlayacak. Servet dizisinin çekim mekanları henüz bilinmiyor. Ama hikayesi konu gereği Adana‘da geçiyor. Bu yüzden de çekimlerin Adana’da çekileceği tahmin ediliyor. Adananın mütevazi mahallelerinde geçecek. Servet dizisi ilk bölümleri için de İstanbul’da set kuruldu. İstanbulda ve Adana da çekilecek olan dizilerin set bilgilerini de sizlerle paylaşacağız.

Servet dizisi yönetmenliğini Devrim Yalçın üstleniyor. Dizinin senaryosunu da Birsel Çıkıncı yazıyor. Servet dizisi mart ayında çekimleri başlanıyor. Servet dizisi konusu; aşk hayattaki en değerli servettir sloganıyla yayınlanacak dizi de kimsesizler yurdunda kalan ve  kendisine büyük bir servet kalan Ferah’ın hikayesi anlatılacak. Ferahın dedesi ölmek üzereyken Kenan dan Ferah’ı bulmasını ister ve hikaye böyle başlamış olur.

Servet dizisinin başrol oyuncuları Can Yaman, Sabahat Kumaş ve Baran Bölükbaşı… Servet dizisi bilgilerini sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Konumuz güncellenecektir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Servet Dizisi Nerede Çekiliyor Seti Nerde Bilgileri (2 Yorum)

Eklenme Tarihi: 11 Ocak 2018