Servet Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu Özeti (Show Tv)

Servet Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu Özeti (Show Tv) Hakkında detaylı bilgiler:

Dizileri bir bir erken final yapan Show tv çareyi yeni dizilere sarılmakta buldu. Servet Dizisi de işte bu yüzden hemen piyasaya can kurtarıcı bir dizi olarak sunulacak. Bizde sizlere Servet Dizisi hakkında detayları bilgileri ve dizinin oyuncu kadrosu hakkında bilgileri oyuncularının kimler olduğunu yapımcı yönetmeni kim diye merak edenlerin her türlü yönelteceği soruları yanıtlayacağız bu sayfada.

Servet Dizisi başrolleri seçim aşamasında. Servet Dizisinin ilk belli olan rolü Kiralık Aşk dizisinde Defne olarak akıllarımıza kazınan güzel oyuncu Elçin Sangu oldu. Elçin Sangu Kiralık aşk dizisinde gösterdiği başarı sonrasında dizilerin aranan oyuncularından birisi haline gelmişti. Elçin Sanguya başrolde eşlik edecek erkek başrol oyuncusu henüz belli olmasa da Elçin Sangu hayranları Barış Arduç beklentisinde olacaklardır.

Elçin Sangu ile birlikte başrole seçilen bir diğer güzel oyuncu da Neslihan Atagül. En son oynadığı ve geçen sezon Atv ekranlarında yayınlanan Kara Sevda isimli dizide Burak Özçivit ile birlikte rol alan başarılı ve güzel oyuncu şimdiden başrolü almış görünüyor. Büyük bir özenle seçilen 2 başrolle oldukça iddialı görünen yeni dizi Servetin erkek başrol oyuncularının da Barış Arduç ile Burak Özçivit olma ihtimali varmış. Yani daha önce birlikte oynayan Neslihan atagül ile Burak Özçivit, Barış Arduçla Elçin Sangunun oynayacağı bir dizi zaten kafadan birinci olur reytinglerde. Ancak Burak Özçivit ve Barış Arduç ile yapılan görüşmeler daha sonuçlanmadığı için isimleri kesinleşmedi.

Ancak bu dört isimle kurulacak olan bir dizi seti oldukça başarılı ve ses getiren bir yapıda oalcağı kesin. Ancak tüm bu oyuncuları biraraya getirmek de maliyetini karşılamakta oldukça zor bu da bir gerçek. Neslihan Atagül ve Elçin Sangu şimdilik kesinleşen oyuncular. Servet Dizisi ile ilgil ibilgiler geldikçe konumuzu güncellemeye devam edeceğiz.

Servet Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu Özeti (Show Tv)

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Servet Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu Özeti (Show Tv) (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 9 Kasım 2017