Servet Dizisi Oyuncuları Kim Kimdir Rolleri Bilgileri

Servet Dizisi Oyuncuları Kim Kimdir Rolleri Bilgileri.. Servet dizisi çok yakında Show tv ekranlarında yayınlanmaya başlayacak. Servet dizisinin yapımcılığını Ortaks Yapım üstlenirken senaryosunu Murat Boyacıoğlu üstleniyor. Servet dizisi başrol oyuncuları da Yusuf Çim ve Bahar Şahin. Servet dizisi oyuncu kadrosunda Ali Sürmeli, Arsen Gürzap, Tülay Günal, Kanbolat Görkem Arslan, Baran Bölükbaşı, Cemre Gümeli, Alicia Kapudağ, Barış Yalçın, Bora Cengiz, Evren Duyal, Bekir Çiçekdemir, Deniz Atam, Ahmet Kaynak, Kadim Yaşar, Selahattin Töz, Miray Akay  yer alıyor.

Servet dizisinin konusu; Kimsesizler yurdunda büyüyen bir kız olan Ferah’a dedesinden büyük bir miras kalır.  Dede ölüm döşeğindeyken en yakın adamı olan Kenan’la konuşur. Kenan’ın Ferah’ı bulmasını ister. Kenan ve Ferah karşılaşınca da aşk başlar. Ortada büyük bir miras vardır. Dizinin teması da aşk en değerli servettir. Servet dizisi oyuncuları dizide kim kimdir? Rolleri gerçek adları bilgilerini sizlerle bu konumuzda paylaşacağız.

Servet dizisi başrol oyuncusu Yusuf Çim 1991 doğumludur. Hem oyunculuk hem şarkıcılık ve sunuculuk yapmaktadır. 2011 yılında Best Of Model seçilmiştir. Çilek kokusu dizisi ile ünlenmiştir ve  Seven Ne Yapmaz dizisi ardından da İçimdeki Fırtına dizisinde rol almıştır. Yakışıklı oyuncu Servet dizisi ile daha başarılı olacağını tahmin ediyoruz.

Servet dizisi kadın başrol oyuncusu da Bahar Şahin. Bahar Şahin 1991 Artvin doğumludur. O Hayat Benim dizisinde 4 sezon oynamıştır ve Müge karakterini canlandırmıştır. Lise Devriyesi dizisinde de Işıl karakterini canlandırmıştı. Servet dizisi Cemre Gümeli kimdir?  1991 yılında İstanbul’da doğmuştur. Tatlı İntikam dizisinde Simay karakterini canlandırmıştır.Yapımını Ortaks Yapım’ın gerçekleştirdiği, yapımcılığını Müge Turalı Pak, Melda Perahya Yalçın ve Mehmetcan Yüksel’in üstlendiği, proje tasarımını Birsel Çıkıncı’nın yaptığı ve senaryosunu Murat Boyacıoğlu’nun yazdığı dizinin yönetmen koltuğunda ise Emir Khalilzadeh oturuyor. Genç jenerasyonun gözde oyuncularından Yusuf Çim ve Bahar Şahin’in başrollerini paylaştığı dizide Ali Sürmeli, Arsen Gürzap, Tülay Günal, Kanbolat Görkem Arslan, Baran Bölükbaşı, Cemre Gümeli, Alicia Kapudağ, Barış Yalçın, Bora Cengiz, Evren Duyal, Bekir Çiçekdemir, Deniz Atam, Ahmet Kaynak, Kadim Yaşar, Selahattin Töz, Miray Akay gibi güçlü isimler de yer alıyor.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.