Servet Dizisi Reytingleri Nasıl Tuttu mu İzlendi mi İşte Yorumlar?

Servet Dizisi Reytingleri Nasıl Tuttu mu İzlendi mi İşte Yorumlar? Bu konu hakkındaki detaylar için Servet Dizisi Reytingleri Nasıl Tuttu mu İzlendi mi İşte Yorumlar? nasıl sorusu için cevaplarınızı bekliyoruz… İlk bölümü 12 nisan perşembe günü yayınlanan Servet dizisini nasıl buldunuz beğendiniz mi beklentileri karşıladı mı?

İlk bölümünü 12 nisan perşembe günü izledik. Ne yalan söyleyim umduğumu bulamadım. Daha güzel bir dizi beklentim vardı benim, senaryosu yavan, oyunculuklar yavan, ikili ilişkiler yavan, velhasıl uzun lafın kısası umduğumu bulamadım ben. Bu konuda sizler neler buldunuz, beğendiniz mi Servet dizisini izlemeye değer mi lütfen aşağıya yazarak bizlerle paylaşın düşüncenizi..

Servet Dizisi Reytingleri Nasıl Tuttu mu İzlendi mi

Show TV’nin yeni dizisi Servet bu akşam yayın hayatına merhaba dedi.Kimler izledi / beğendi?
Kimler izlemeye devam edecek? Ne kadar reyting alacağını tahmin ediyorsunuz? Bu konu hakkında sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz.

Servet Dizisi Reytingleri Nasıl Tuttu mu sorusuna maalesef güzel bir yanıt veremeyeceğiz. Çünkü dizi ilk bölümü ile hayal kırıklığı yaşattı adeta. Total izlenme oranları çok kötü olan Servet beğenilmedi ve kısa süre sonra dizinin erken final yapacağı be reytinglerin ardından kesin gibi görünüyor. Servet ilk bölümü ile 25. sırada yer aldı ve beklentilerin çok altında kaldı..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Servet Dizisi Reytingleri Nasıl Tuttu mu İzlendi mi İşte Yorumlar? (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 12 Nisan 2018