Sesinde Aşk Var Filmi Oyuncuları ve Vizyon Tarihi Hakkında Bilgiler

Yeni bir sinema filmi geliyor yeni oyuncular ile. Sesinde Aşk Var Filmi Oyuncuları ve Vizyon Tarihi Hakkında Bilgileri burada sizlere sunmaya çalışacağız. Hayri Aslan Yapımcılığında devam eden çalışmalar sonrasında yep yeni bir film olan Sesinde Aşk Var Filmi sinemada gösterilmek üzere çekilecek.

Vizyona giriş tarihi henüz kesinleşmiş olmasa da Aralık 2018 gibi düşünülen Sesinde Aşk Var Filmi oyuncu kadrosu da yavaş yavaş belli olmaya başladı. Yeni sinema filmi Sesinde Aşk Var İçin Kırgın Çiçekler Dizisinde uzun süre rol alan oyunculardan birisi olan Biran Damla Yılmaz’a Teklif Götürüldü !

Sesinde Aşk Var Filmi için Biran Damla Yılmaz büyük ihtimalle filmin senaryosunu inceleyip onay verecek. Oyuncu Teklifi Kabul Ederse Filmde Başrolü Üstlenecek. İlk kez bir projede başrolde oynayacak olan Biran Damla Yılmaz Sesinde Aşk Var Filmiyle hem kendini Kırgın Çiçeklerden sonra ispatlamış olacak hemde büyük kitlelere adını duyurmuş olacak.

Sesinde Aşk Var Filminin Aralık sonunda vizyona girmesi beklenirken filmin diğer oyuncuları ve bilgilerini zamanla buraya eklemeye devam edeceğiz. Sesinde Aşk Var Filminde Biran Damla Yılmaz’dan başka Kırgın çiçekler dizisindeki bazı arkadaşlarının da rol alabileceği söylentiler arasında..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Sesinde Aşk Var Filmi Oyuncuları ve Vizyon Tarihi Hakkında Bilgiler (2 Yorum)

Eklenme Tarihi: 22 Temmuz 2018