Sesinde Aşk Var Vizyon Tarihi, Gişe Rakamları Oyuncuları ve Konusu Nedir TV’de İlk Hangi Kanalda

Limon Film Sesinde Aşk Var vizyon tarihi belli olması ile gişe rakamları merak edilmeye başlandı. Sesinde Aşk Var konusu nedir oyuncuları kimdir kadrosu tam liste halinde yazımızda ayrıntılandırdık. Muhteşem film TV’de ilk kez hangi kanalda verilecek şimdiden merak konusu oldu.

Sesinde Aşk Var Vizyon Tarihi, Gişe Rakamları Oyuncuları ve Konusu Nedir TV’de İlk Hangi Kanalda

Sesinde Aşk Var Vizyon Tarihi ve Gişe Rakamları

Limon filmin muhteşem oyuncu kadrosu ile Sesinde Aşk Var vizyon tarihi belli oldu. Filmi izlemek isteyenlere müjdeli haberi dizihaberi.tv ailesi olarak ilk biz sunmak istedik. Sesinde Aşk Var 16 Ağustos 2019 itibari ile sinemalarda olacak. İlk gün gişe rakamları ve vizyondan kalkana kadarki Sesinde Aşk Var gişe rakamları hakkında konumuzu güncelleyeceğiz.

Sesinde Aşk Var Vizyon Tarihi ve Gişe Rakamları

Sesinde Aşk Var Konusu Nedir ?

16 Ağustos itibari ile sinemalardaki romantik film Sesinde Aşk Var konusu ile merak edilmeye başladı. Özellikle sosyal medya desteği ile önemli sayıda bilet satışları artış gösteren filmi izlediniz mi? Türk senaryosu gerçeklerden esinlenilerek yazılmıştır. 17 Yaşındaki bir genç kızın hayatına yön vereceği yılda aşık olması tüm hayatını etkileyecek bir döneme sürekler. Deniz’i dedesi ile büyümüştür. Ailesini küçük yaşında kaybetmenin burukluğu hep içindedir. Deniz’in içinde bastırılmış duyguları ortaya çıkaran ise Rüzgar’dır. Sürekli gitar çalan Rüzgar ile çılgınlar gibi eğlenip içindekileri çıkaran Deniz’in bir gün dedesi rahatsızlanır. Bu durumda seçim süreci yaşayan Deniz bir anda geçmiş ile alakalı sırrı öğrenir. İşler tam anlamı ile tersine döner ve hayatı allak bullak olan Deniz şimdi ne yapacak ?

Sesinde Aşk Var Konusu Nedir ?

Sesinde Aşk Var Oyuncuları Kimdir ? Kadrosu

Limon filmin yapımcısı olduğu Sesinde Aşk Var Oyuncuları kimdir gişe başında bilet kuyruğunda en çok aranan kelime oldu. Osman Taşçı’nın yönettiği dizinin oyuncu kadrosunu inceleyelim. Sesinde Aşk Var başrol oyuncuları ile başlayalım.

Sesinde Aşk Var Oyuncuları Kimdir

Sesinde Aşk Var Baş Rol Oyuncusu Rüzgar Kimdir ?

Filmin başrol oyuncusu olan Rüzgar karakterini Burak Tozkoparan canlandırıyor. 1,8 m boyundaki yakışıklı oyuncu 14 Kasım 1992 yılında İstanbul’da doğdu. Aslen Rize’lidir. Henüz lise döneminde müzik yarışmasına katılmış enstrüman dalında çaldığı bateri ile birincilik elde etmişti. Yeteneği daha o yıllarda belli olan Burak Tozkoparan Okan Üniversitesi Radyo ve Televizyonculuk bölümüne %100 burs kazanarak girmiştir. İlk oyunculuk deneyimini usta oyuncu Erkan Petekkaya’nın Paramparça dizisinden kazandı. Kendisini Ozan Gürpınar olarak izlemiştik.

Sesinde Aşk Var Baş Rol Oyuncusu Rüzgar Kimdir ?

Sesinde Aşk Var Rüzgar – Burak Tozkoparan Oynadığı Diziler ve Filmler

Henüz geç yaşına bu yıl oynayacağı Sesinde Aşk Var Rüzgar karakteri ile beşincisini eklemiştir. Oynadığı diğer projeler ise :

Oynadığı Filmler
Yıl Başlık Rolü
2016 Hesapta Aşk Mert
Oynadığı Diziler
Yıl Başlık Rolü
2014 Paramparça Ozan Gürpınar
2017 Kırgın Çiçekler Ali Komiser
2019 Tek Yürek Cem Saruhan 
Sesinde Aşk Var Rüzgar – Burak Tozkoparan Oynadığı Diziler ve Filmler

Sesinde Aşk Var Baş Rol Oyuncusu Deniz Kimdir ? Hayal Köseoğlu

Deniz karakterini canlandıran Hayal Köseoğlu kimdir ? 30 Kasım 1991 İstanbul doğumlu Hayal Hanım güzelliği ile dahil olduğu her projede dikkat çekmeyi başarmaktadır. Kendisini sosyal medyada @hayalkoseoglu tagı ile takip edebilirsiniz. Oyuncumuz 170 cm boyunda ve 67 kg ve Yay burcudur. Aydın Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Drama ve Oyunculuk Bölümü’nde okumuş geçtiğimiz yıl kep atmıştır. Lisanslı oyuncu olduktan sonra aldığı teklifleri değerlendirmeye başlayan oyuncumuzun rol aldığı projeleri hatırlayalım.

Sesinde Aşk Var Baş Rol Oyuncusu Deniz Kimdir ? Hayal Köseoğlu

Sesinde Aşk Var Deniz – Hayal Köseoğlu Oynadığı Diziler ve Filmler

Başarılı oyuncu genç yaşına rağmen önemli projelerde oynamıştır. Kendisini her ne kadar Ufak Tefek Cinayetler dizisinden hatırlasak ta rol aldığı diziler ve filmler nedir hatırlayalım. İlk rol aldığı Ruhsar dizisinde henüz 6 yaşındaydı.

  • Ruhsar
  • Mahallenin Muhtarları
  • Aşk-ı Memnu
  • Muhteşem Yüzyıl
  • Arkadaşlar İyidir
  • Ufak Tefek Cinayetler ( Polis Karakteri Derya )
  • Özgür Dünya
  • İstanbullu Gelin
  • Sesinde Aşk Var ( Deniz ) Başrol Oyuncu 16 Ağustos 2019 Vizyon Tarihi
  • 7. Koğuştaki Mucize – 11 Ekim 2019 Vizyon Tarihi
Sesinde Aşk Var Deniz – Hayal Köseoğlu Oynadığı Diziler ve Filmler

Sesinde Aşk Var Tv’de İlk Kez Hangi Kanalda ?

Vizyona 16 Ağustos tarihinde girecek Limon Film’e ait proje için henüz anlaşılan kanal bulunmamaktadır. 2020 yılı sonunda ya da 2021 başında Tv kanalında yayınlanması şuan için kulis bilgisidir.

Sesinde Aşk Var Tv’de İlk Kez Hangi Kanalda ?

Sesinde Aşk Var vizyon tarihi belli olması ile filmde oynayan oyuncular kimdir baş rolde kim var hangi dizide yada filmde oynuyordu merak ediliyor. Özellikle Sesinde Aşk Var gişe rakamları nedir oyuncu kadrosundan çok takip ediliyor. Sesinde Aşk Var izlenir mi tavsiye eder misiniz film hakkındaki yorumlarınız nedir bize yorumlar kısmından yazınız.

Sesinde Aşk Var Oyuncuları Kimdir İzlenir Mi Yorumlar
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , Eklenme Tarihi: 31 Temmuz 2019