Sev Yeter 238. Bölüm Fragmanı – 20 Mayıs Pazartesi Özeti

Hafta sonu yayınlanmayan Sen Sev Yeter 238. bölüm fragmanı yayınlandı. 20 Mayıs pazartesi özeti neler olacak gelecek bölüm hakkında tüyoları size verelim. Aşka hasret kalmış bir evlilik dizisi Türkiye’de hafta içi her gün 24:50’de yayınlanıyor.

Sev Yeter 238. Bölüm Fragmanı – 20 Mayıs Pazartesi Özeti

Senaryosu ile ayrı tamamı ile ayrı ayrı Hindistan’da ödül alan dizi ülkemizde Kanal 7 ekranlarında yayınlanıyor. Yeni bölümü 20 mayıs Pazartesi gecesi yayınlanacak. Arabanın bozulması ile yolda kalırlar. Sağınak yağmurda camı açar ancak geri kapatamaz. Bu bir oyun mu ? Araba neden bozuldu bu planı kim hazırladı yoksa sıradan bir tesadüf mü? Sen Sev Yeter 238. bölüm özeti 20 mayıs fragmanı ile yayınlandı. Sonrasında ise şemsiye kavgası ile traji komik bir sahne gelir. Bir anda şemsiye atılır ve yağmur altında müzik fonu ile romantik dakikalar çekilir. Dans etmeye başlayan ikili arasındaki duygusal bağları güçlendirmektedir.

Sen Sev Yeter 20 mayıs yağmur altında sahnesi

Annesinin ise Aliya’nın evinden çıktığını gören kızı annesine bunu söyler. Annesi ise konunun üstünü ört pas etmeye çalışır. 238. bölümde valizi ile çıktığını söyler. Aliya bir otele yerleşir. Evdeki sorunlar nedeni ile evden artık kaçmıştır. Alya 304. numaralı odayı farklı isim ile tuttu. Aşk dram ve aile içi olayların baskın olacağı Sen Sev Yeter yeni bölüm özetini anlatan 238. fragmanını ekledik. Siz de dizi takipçisi iseniz konu altından yorum yazarak düşündüklerinizi iletebilir herkesin görmesini sağlayabilirsiniz. Sen Sev Yeter Aliya eve geri dönecek mi?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 18 Mayıs 2019