Sev Yeter 239. Bölüm Fragmanı – 21 Mayıs Pazartesi Özeti

Gece Dizisi Sev Yeter 239. bölüm fragmanı yayınlandı.  Sev Yeter 21 mayıs özeti neler oldu diziyi izleyemeyenler için tüyolar nedir. Sev Yeter yeni bölümde neler olacak İshita Shugun’u durdurabilecek mi? Alya nişanlanacak mı?

Sev Yeter 239. Bölüm Fragmanı – 21 Mayıs Pazartesi Özeti

Mani geçtiğimiz bölümde zeminini hazırladığı tuzağa Alya’yı çekmiştir. Mani tam planladığı gibi Alya’yı nişanlar ancak düğün durdurulur. Alya’yı kurtaracak ise babaannesi olur. Törende yüzüklerin takılma esnasında İshita ve Adita birden düğüne gelir. Beklenen yaşanır. Mani Adita’yı kovsa da istenmeyen bir şeyler vardır. Sev Yeter 239. bölüm fragmanında gördüğümüz sahne meydana gelir. Alya’nın babaannesi Mani’nin planını bozar ver torununu oradan alır.

Sev Yeter 239. bölüm fragmanı

Herkesin merak ettiği ise düğüne babaanne nasıl geldi. Raman tarafından getirilen babaanne ile bozulan düğünden sonra Alya’nın yeni fikri nedir. Shagun Mani’ye karşı konuşurken babaanne oraya da yetişerek işi bozar. Sev Yeter 239. bölümde neler olacak ? Şimdi sırada Shagun’un Alya ve Adita’ya kurduğu tuzak vardır. İshita bu planı tahmin eder. Ancak yapabileceği çok fazla birşey yoktur. Shagun Alya ve Adita’ya kurduğu tuzağı başarabilecek mi yoksa İshita tarafından tuzak bozulacak mı Sev Yeter 21 mayıs özetinde göreceğiz.

Sev Yeter 21 mayıs Özeti

Aşktan ırak bir evlilik hikayesi dizisi Sev Yeter 21 mayıs 2019 239. bölümü yayınlandı. Hint dizisi olduğu için gelecek bölümde ne olacağını tahmin etmesi kolay oluyor. Türkçe Dublaj olarak 24:50’te Kanal 7 de her gün verilen dizinin günlük bölüm özetlerini sitemizden takip edebilirsiniz. Sev Yeter 239. Bölüm Fragmanı 21 mayıs günü sitemizde yayınlanmış olacak. Önceden yayınlamamız telif ihlali olduğundan dolayı biraz sabretmemiz gerekiyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 21 Mayıs 2019