Sev Yeter 241. bölümde neler olacak? İshita Pihu’ya gerçeği söyleyecek mi?

Sev Yeter 241. bölümde neler olacak? İshita Pihu’ya gerçeği söyleyecek mi?

Sev Yeter dizisi 241. bölümde neler olacak? Shagun  Pihu’yu arabanın içinde bırakır. Arabayı çeken polisler içerde birinin uyuduğunu görür. İshita ve Raman da tesadüfen Pihu’yu bulurlar. İshita artık tüm bunlara dayanamadığını belirtir Pihu’ya gerçeği söyleyecektir.

Sev Yeter dizisi 241 bölümde neler olacak İshita ve Raman Adi’nin uyanması için elinden geleni yaparlar Alya’nin Babaannesi de onun uyanmadığını düşünür ve sinirlenmeye başlar kapı açılır ve Adi geleneksel giysileri içinde görünür uyanıp çoktan hazırlanmıştır tabi Alya sayesinde…Shagun planı etkisiz hale gelir Adi Alya ve babanne Mabed’e giderler Adi babaanneyi kucağına alır ve uzun merdivenlerden çıkarmaya çalışır ne kadar zor olsa da işin ucunda Alya vardır.

Shagun Bu sırada büyük bir sorumsuzluk yapar Pihu ile arabadadır Pihu arabada uyuya kalmıştır Shagun arabadan inince arabayı çekerler Üstelik Pihu arabanın içinde mahsur kalmıştır Neyse ki Raman ve eşi de kızlarını kurtarırlar Pihu babası ile gitmek istemediğini polislere anlatır onun kendisini sevmediğini düşünüyordur Bu sözler Raman’ı çok üzer çok kötü yetiştiriyor dur ve İşhita ve Raman bu duruma bir çözüm bulamazlar İşhita’nın aklına bir fikir gelir artık bir Pihu’ya annesinin kendisi olduğunu söyleyecektir…

Sev Yeter 241. Bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 22 Mayıs 2019