Sev Yeter 244. Bölümde Neler Olacak? Alya ve Aditya Kaçtı mı? 29 Mayıs

28 Mayıs günü büyükanne tarafından bozulan düğünden sonra Sev Yeter 244. bölümde neler olacak ? 29 Mayıs Alya ve Adiya kaçacak mı birlikte olacaklar mı? Bozulan düğünden sonra Alya ve Aditya tekrar beraber olacak mı merak edilenler ve daha fazlası.

Sev Yeter 244. Bölümde Neler Olacak Alya ve Aditya Kaçtı mı 29 Mayıs

Sev Yeter 28 mayıs özeti neler oldu ?

28 mayıs günü gece 01:50 de yayınlanan Sev Yeter yeni saati ile devam ediyor. 28 mayıs özeti Alya Aditya’nın düğününü konu alıyor. Tam düğünlerinin olacağı anda gelen babaanne tüm organizasyonu bozmuş ve evliliklerine karşı çıkmıştır. Bunun üzerine konuşan Alya ve Aditya kaçtı mı? Beraber olmak isteyen ikiliyi neler bekliyordu. Birlikte kaçmaya karar veren ikili 29 mayıs bölümünde neler yapacak ? Babaanne Raman ve İshita’nın kirli geçmişlerini öğrenmiştir.

Sev Yeter 28 mayıs özeti neler oldu

Aditya içindekileri belli etmemeye her ne kadar çalışıyor olsa da İshata durumunu çok iyi görmektedir. Mani ve Alya zaten evden kaçmıştır. Yaşananlar artık Mani’yi dayanılmaz kılmıştır. Büyük anne Aditya ile kaçtığını düşündüğü Raman’ın ofisini basar. Sinir ve öfkesi beynine fışkırmıştır. İshata ise babaannenin yanlış düşündüğünü ona anlatmaya çalışır. Oğlunun kesinlikle böyle bir şey yapmayacağına emindir.

29 mayıs Sev Yeter Neler Olacak ? 

Yarınki bölüm Sev Yeter dizisinde Aditya ve Alya kaçtı mı? Babaannenin olmaz dediği Alya ve Aditya mutlu olacaklar mı ? Kesinlikle babaanneyi dinlememiş olan ikili kaçmıştır. Ancak nereye kaçtı şimdi ne olacak bilmiyoruz. Dizinin senaryosunu incelediğimizde kötü bir barınak içerisinde ilk birkaç günlerini geçirecekler. Babaanne her yerde Alya’yı arayacak ancak bulamayacak. Birkaç bölüm sonra ikili babaanne ile yine yolda görüşecek. Ancak bunlar Sev Yeter 29 mayıs içerisinde değil daha sonraki olaylarda yaşanacak. Atraksiyonun devam ettiği nefeslerinizi tutacağınız Sev Yeter dizisi yeni yayın saati 01:20’de hafta içi her gün Kanal 7’de yayınlanıyor. 29 mayıs neler olacak ve 28 mayıs Sev Yeter özetine eklemek istediklerinizi yorumlar kısmından gönderiniz.

29 mayıs Sev Yeter Neler Olacak
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 28 Mayıs 2019