Sev Yeter 246. Bölümde Neler Olacak? İshita ve Raman Tekrar Evlendi 30 Mayıs

Kanal 7’nin gece dizisi Sev Yeter 246. bölümde neler olacak ? İshita ve Raman tekrar evlenecek mi? Sev Yeter 30 mayıs özeti hakkında detaylar nedir. Büyük annenin evliliğe izin vermesi için şartı nedir ?Sev Yeter 30 mayıs neler olacak tüyoları. Sev Yeter Alya Aditya evlenecek mi ?

Sev Yeter 246. Bölümde Neler Olacak? İshita ve Raman Tekrar Evlendi 30 Mayıs

Sev Yeter 246. bölüm 30 mayıs düğün var. Tüm aile şenlik içerisinde İshita ve Raman’ın tekrar evlenmesi için düğün hazırlıkları yapmaktadır. Tüm ailede neşe ve sevinç vardır. Büyük Anne Alya ve Aditya’nın evliliğine izin verip razı gelmesi için İshita ve Raman’ın tekrar barışıp evlenmesini ister. İstediği Raman ve İshita’yı şok etmiştir. Sev Yeter 30 mayıs bölümünde düğün evi olacak. Büyük annenin isteği aile içerisinde çok takdir edilmişdir. Ruhi anne ve babası için büyük bir tören organize etmeye başlar. Aile içerisinde düğün telaşı başlar. Mihaka Mihir’e dizinin ufak oyuncusu Pihu’nun kolunun yandığını anlatır.

Sev Yeter 246. bölüm 30 mayıs

İshita düğün olacağını Shagun’dan saklamaya karar verir. Mutluluğun bozulmaması için gereklidir ancak Sev Yeter 30 mayıs düğünü Shagun öğrenecek mi ? Öğrendiğinde ne yapacak düğün bozulacak mı? İshita ve Raman evlenecek. Büyük anne de Alya ve Aditya’nın evliliğine izin verecek. Sev Yeter 30 mayıs İshita ve Raman‘ın istediği gibi düğün yapıldı mı? Mutlu oldular mı gelecek bölümde mutluluklarını izleyeceğimiz bir bölüm bizi bekliyor. Tabi Shagun bir yandan sinsi planlarına devam edecektir. Umuyoruz kimsenin mutluluğunun bozulmasına izin vermez.

Sev Yeter Raman Evleniyor mu
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 29 Mayıs 2019