Sev Yeter 247. Bölümde Neler Olacak? Shagun Düğünü Bozacak mı 31 Mayıs

Gece dizisi Sev Yeter 247. bölümde neler olacak 30 mayıs günü özeti nedir ve 31 mayıs tüyoları analizleri hakkında detaylı bilgiler. Sev Yeter Shagun, İshita ve Raman’ın düğününü bozacak mı? Senaryoya göre İshita ve Raman evlenecek mi konumuzu okuyun.

Sev Yeter 247. Bölümde Neler Olacak Shagun Düğünü Bozacak mı 31 Mayıs

Sev Yeter 30 mayıs özeti konumuzda değindiğimiz en can alıcı analiz Raman’dan saklı düğün meselesi idi. Sev Yeter İshita ve Raman evlenecek mi yoksa bu düğün bozulacak mı? Shagun’dan gizli yapılmasına karar verilen düğünü öğrenen Shagun bu evliliğe izin vermemek için plan yapar. İkilinin birlikteliğini bozmak için düğünün iptalini ister. Raman ve Shagun tekrar evlenmek için kararlıdır. Raman’ın mutluluklarını bozmasına izin vermezler ancak düğün mutsuz sonuçlanır.

İkimizin Yerine Shagun düğünü bozacak mı

Sev Yeter 31 mayıs özeti neler olacak ?

Shagun’un bozduğu düğün Bala’nın annesini çok üzer. Gizli olarak karar verdiği düğün bozulunca Bala üzüntüsünden fenalaşacak. Yardımına koşan akramaları Shagun’una sinirlenecekler. Ashok ile birlikte plan yapıp yürüyen Shagun gelecek bölümlerde dizinin en sevilmeyen karakteri olacak ancak düğünü bozmayı başarmıştır. Annenin isteği ile tekrar birleşme kararı alan ikiliyi zor günler bekliyor.

Sev Yeter 31 mayıs özeti

Divyanka Tripathi ve Karan Patel ‘in baş rol oynadığı Hint dizisinin gelecek bölümlerini alt yazılı olarak intenette bulabilirsiniz. Orjinial adı Ye Hai Mohabbatein olan dizinin gelecek bölümleri hakkında siz de tüyolarınızı bize gönderebilirsiniz. Bu zamana kadar bizlere tüyolar ve gelecek bölümler konusunda yorum gönderen yönlendiren siz değerli takipçilerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz. Romantik dram dizisi Ekta Kaapor tarafından yapılmaktadır. Hindistan’da tv gösterimi tamamlanmış olan dizi ülkemizde Sev Yeter 31 mayıs itibari ile 247. bölümünü yayınlamıştır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 30 Mayıs 2019