Sev Yeter 248. Bölümde Neler Olacak? Shagun Düğün Planı1 Haziran

Bir çok ödül almış dizi Sev Yeter 248. bölümde neler olacak. İlk eşi ile evliliğini götüremeyen Raman’ı neler bekliyor ? Sev Yeter 1 haziran analizi gelecek bölüm özeti Shagun’un sinsi planları ve ayrıntıları hepsi yazımızın devamında.

Sev Yeter 248. Bölümde Neler Olacak Shagun Düğün Planı1 Haziran

Sev Yeter 1 Haziran analizi Raman Kumar Omprakash Bhalla’nın kararı üzerine kurulu. Mutsuz bir iş adamı olan Raman’ı neler beklemektedir ? Karar verdiği ikinci evliliği yapabilecek mi çocukları bu duruma ne diyecek. Rumi annesi ile yaşadığı sorunlardan dolayı psikolojik problem yaşamaktadır. Annesinden şevkat bulamayan Rumi İshita ile karşılaşır. Diş hekimi İshita ise çocuklara karşı özlem içerisindedir. Anne şevkatinden yoksun Rumi ile İshita arasında sevgi başı kurulur.

İshita’nın babası ile evlenmesini ister. Rumi’nin bu hayali Sev Yeter 1 haziran bölümünde mutluluk kaynağı olacaktır. Rumi’nin babası ile de çok iyi anlaşan İshita evliliğe imza ayarlar. Bazı zorunluluklar ile başlayan evlilik aslında doğacak büyük aşkın ilk temelleridir. İlk zamanlarda sadece yakınlaşma ve mantık evliliği aşka dönüşmüş ve bu durumdan en çok Rumi memnundur. 1 Haziran bölümünde mutlulukları izleyeceğiz.

Sev Yeter 1 Haziran Analizi

Sev Yeter 1 haziran bölümü özeti ve geçmiş 31 mayıs bölüm özeti hakkında neler olduğundan ve olacağından bahsettik. Dizi analizi hakkında gelecek bölüm yorumlarınızı lütfen bize yazınız. Sizce ilk evliliğinden memnun olmayan ve ayrılan Raman 248. bölüm itibari ile ciddileştirdiği evlilik kararından memnun kalacak mı? Sev Yeter Raman evlenecek mi? Çocuklarının babasına tepkisi ne olacak ve boşanmış bir adam olduktan sonra alınacak karar ne kadar doğrudur ?

Sev Yeter 1 Haziran Özeti
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 31 Mayıs 2019