Sev Yeter 250. Bölümde Neler Olacak? Sev Yeter 5 Haziran Analizi ve Tüyoları Shagun Öldü mü

Bitmek bilmeyen serüven devam ediyor Sev Yeter 250. bölüm 5 haziran neler olacak ? Sev Yeter 5 haziran özeti ve analizi senaryodan tüyolar ile karşınızdayız. Sev Yeter 5 haziran neden yok yeni bölümü saat kaçta ? Tekrar yayın saati değişti. Shagun öldü mü? Araçta sıkışan Sev Yeter Pigu öldü mü ?

Sev Yeter Dizisi son iki hafta içinde iki kez yayın saatini değiştirdi. En son çok geç yayına giren Sev Yeter dizisi için güzel haber geldi. Artık dizi 23:30 itibari ile yeni bölümlerini Kanal 7’de yayınlayacak. Yaz boyunca erkene alınan dizi saati kışın tekrar eski saat dilimine dönecek. 5 Haziran gecesi eski saatinde Sev Yeter dizisini arayanlar bulamayacak.

Sev Yeter 250. Bölümde Neler Olacak? Sev Yeter 5 Haziran Analizi ve Tüyoları Shagun Öldü mü

Sev Yeter 5. haziran 250. bölümde neler olacak ?

Shagun Pigu’yu kaybetmemek için planlar yapar. Tüm fırsatları deneyen Shagun Pigu ile kaçmaya karar verecek. Ancak aracının frenlerinin patlaması ile hayalleri yıkılacak. Bunun sorumlusu olarak ise Çita’yı gösterir. Shagun Pigu’yu kullanmaya başlar. Ishita’ya karşı kullanılmaya başlanan Pigu için durumlar vahimdir. Çünkü maşa olarak kullanıldığının henüz farkında değildir. Shagun ise her zamanki gibi planlarını sinsice devam ettirmektedir.

Sev Yeter 5. haziran 250. bölümde neler olacak

Sev Yeter 5 haziran bölümünde Alya, Shagun’ndan gizli Pigu’yu alacak ve psikiyastriste götürecek. Shagun bu gün şanslı günündedir. Şansa olanları öğrenince Pigu’nun konuşup bilgi vermesini engellemiştir. Alya ve Ishita’nın planlarından çok rahatsız olan olan biteni anlatmaya karar verir. Ashot ve Kulal ile görüşür. Shagun olan biten her şeyi iki arkadaşına anlatır.

Sev Yeter 5 Haziran Shagun Öldümü

Shagun Sev Yeter 5 haziran bölümünde Pigu ile kaçacak mı?

Bölümün en can alıcı noktası ise 250. bölümde Shagun’un Pigu’yu alıp kaçması olmalı. Ancak yolda aracın fren sisteminin çalışmadığını fark eder. Shagun bunun üzerine Pigu’ya frenlerin bozuk olduğunu söyler. Psikolojik destek alan Pigu’ya bunun Ishita tarafından yapıldığını anlatır. Shagun fren sistemi çalışmayan arabanın kontrolünü kaybeder. Şimdi ise kritik iki sorun vardır. Shagun araç ile kaza yapmıştır. Shagun ve Pigu öldü mü? Kazadan sağ kurtulabilecekler mi? Şimdi akıllarda iki soru Sev Yeter  haziran Shagun ve Pigu yaşıyor mu? Siz ne tahmin ediyorsunuz?

Sev Yeter 5 haziran Pigu Öldümü
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 5 Haziran 2019