Sev Yeter 251. Bölümde Neler Olacak? Sev Yeter 6 Haziran Analizi ve Tüyoları

Kanal 7’nin sevilen gece dizisi sev Yeter 251. Bölüm 6 haziran neler olacak ? Gelecek bölüm hakkında tüyolar nedir ? Diziye yeni giren Sev Yeter Suhail kimdir ? İshita hapisten çıkacak mı? Raman ile Suhail ilişkisi nasıl olacak ?

Sev Yeter 251. Bölümde Neler Olacak Sev Yeter 6 Haziran Analizi ve Tüyoları Shagun Öldü mü

6 Haziran günü Bhalla ailesine yeni bir karakter dahil olacak. Suhail önce İshita’nın hapis olayını çözecek. Ruhi ile yaklaşımları pek takdir edilmeyecek. Gözler 251. bölümde Suhail üzerine çevrilecek. Raman Suhail’i ofisine davet edecek ancak bu davetten zararlı olacak kişi Raman. Adi tüm hataların sorumlusu olarak Alya’yı görüyor. Ruhi babası Raman’ın ofisinde Suhail ile karşılaşır.

Sev Yeter 6 haziran analizi

Şirketteki işler karışır. Ekonomik sıkıntılar başlamıştır. Bunları öğrenen Suhail o konuyada el atıyor. Sev Yeter 251. bölüm 6 haziran analizinde sanki diziye bir melek dahil oldu. Şirketin reklamını yapacak sanatçının anlaşmayı fes etmesi zorda bırakmıştı. Raman sonradan öğreniyor ki bu ünlü şarkısı aslında Suhail. İkili konuşarak anlaşıyor ve Suhail Raman’ın şirketine karşılıksız yardım etmeyi kabul ediyor. Ancak bu arada Raman’ın kızı ile Suhail arasında romantizm başlıyor. Yakınlaşan ikili gelecek bölümlerde birlikte olacak. Sev Yeter 6 haziran analizi bunun ile de bitmedi.

Sev Yeter 6 Haziran Neler Olacak

İshita Suhail’in yalanını yakalar. Hemen bunu Raman’a ileterek bizi neden aldattığını sorar. Adi kendi yanlışını ve dikkatsizliğini Alya’ya yüklemiştir. Mihika’nın arkadaşı Arundhati bu bölümde geliyor. Mihika’nın gözlerini kapatacak ve ona sürpriz yaparak sevindirecektir. İshita ve Raman Shail’in yalanını öğrendikten sonra onun ofisine giderler. Bekçi ise uzun zamandır ofise ne Suhail ne de babası gelmedi der. Mani Alya’nın üzgün olduğunu görür. Shagun olan tüm konuşmaları duyar ve Adi’yi arayarak duyduklarını kendisine göre değiştirerek aktarır. Shagun’un sinsi planları ise herkesi kuşkuya düşürüp Bhalla ailesinin bütünlüğünü bozmaktır.

Raman ve İshita’nın baskısı ile Suhail yalan söylediğini Sev Yeter 6 haziran bölümünde kabul eder. Ancak yalan söylememin geçerli bir nedeni var diyerek Raman ve İshita’nın aklını karıştıracaktır. Raman ve İshita ikna olacak ve konseri vereceklerdir. Suhail ile Ruhi aşık olacak mı? 23:30 da yeni bölümünü kaçırmayın. Bizim anlattıklarımızın dışında yeni bölümde neler olacak bize yorumlar kısmından yazın.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 6 Haziran 2019