Sev Yeter 252. Bölümde Neler Olacak? Sev Yeter 7 Haziran Analizi ve Tüyoları

Kanal 7’nin gece dizisi Sev Yeter 7 Haziran Cuma günü 252. bölümde neler olacak ? Gelecek bölüm tüyoları ve yarın oynayacak bölümün analizi. Hint dizisi olduğu için senaryosu internette olan dizinin gelecek bölümlerini tahmin etmek pek zor olmuyor. Günlük dizinin yarınki bölüm analizi.

Sev Yeter 252. Bölümde Neler Olacak? Sev Yeter 7 Haziran Analizi ve Tüyoları

Sev Yeter 7 Haziran Cuma 252. bölümde neler olacak ?

Ruhi, Raman’a rağmen yalan konuşmaya devam edecek mi? İshita kızını ve Sua’yı birlikte görür. Hiç beklemediği anda şok olur. Şaşkınlığını gizleyerek yanlarına gider. Bu ne büyük bir sürpriz biz de yemeğe gelmiştik derler. Suhel bir iş konuşması olduğunu söyler. Raman ve Ruhi ise şaşkın şaşkın birbirlerine bakarlar Sev Yeter 7 Haziran bölümü böyle başlayacak. Ishita ise Suhel’den bahsetmeyerek Raman’ı masaya davet eder. Akşam yemeğini hep birlikte yerler.

Sev Yeter 7 Haziran Cuma 252. bölümde neler olacak

Aliya Bahar’ ile konuşur. Adi’nin geleceğinden bahseder. Kızlar evde muhabbet ederlerken Rumi eve gelir. Adi’yi yanına çağırarak bu kız kim diye sorar. Adi neden bu kız senin gözüne çarptı neden soruyorsun der. Rumi ise Mika’dan önceki sevgilisi olduğunu söyler. Minika için şal almaya gelen Rumi karşısında eski sevgilisi görünce çok oldu. Masadaki arkadaşlar yemek sırasında romantik an yaşıyor ve el ele tutuşuyorlar. Bu yakınlaşmanın nedenlerini ileriki bölümlerde izleyeceğiz. Adi kızlar tarafından takdir ediliyor ve şans olarak görülüyor.

Sev Yeter 7 haziran neler olacak özeti ve analizi

Adi Minika, Aliya, Raman ve Ruhi’nin ön plana çıktığı Sev Yeter 7 haziran 252. bölümü 23:30’da Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak. Tüm dizilerin yeni bölümlerinden haber almak için sitemizi günlük takip edin. Hiç bir yerde olmayan dizi haberleri ve gelecek bölümlerde olacaklar hakkında setlerden gelen bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. Sev Yeter 252. bölümde neler olacak? Sev Yeter 7 haziran analizi ve tüyolarına sizin eklemek istediğiniz bir şey var ise yorumlar kısmından bize iletiniz.

Sev Yeter Rumi Eski Kız Arkadaşını Evde Görür
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 6 Haziran 2019